PDA

View Full Version : حرفه ای: راه اتدازی سایت ارسال اس ام اس

cogana
پنج شنبه 10 آذر 1390, 08:42 صبح
سلام من می خوام یه سایت درست کنم که بتونم توی اون از طریق اینترنت اس ام اس ارسال کنم ولی می خوام مستقیم با مخابرات کار کنم هر چ تو اینترنت گشتم و حتی به مخابرات شهرمون هم سر زدم نمی دونستن که باید از کجا این امکان را بگیرم.
اگه می شه لطفا کمک کنید.

cogana
شنبه 12 آذر 1390, 09:40 صبح
کسی نیست به من کمک کنه خواهش می کنم هر کی می دونه کمک کنه.

narsic
شنبه 12 آذر 1390, 22:47 عصر
با سلام
این کار مستقیما توسط همرا اول انجام میشه برای اطلاعات بیشتر هم باید به ساختمان برج همراه اول در تهران میدان ونک مراجعه کنید .
شرایط قراردادش ساده نیست اگه خواستید با یکی از شرکت های فعال همکاری کنید و سیستم خودتون رو از طریق وب سرویس به سیستم اون شرکت متصل کنید .
موفق باشید

persian-boy
یک شنبه 13 آذر 1390, 11:27 صبح
دوست عزیز با تامین کننده های پیامک مثل مگفا باید تماس بگیرید
http://www.magfa.ir/
پیامک های همراه اول و ایرانسل رو اینا تامین میکنن
البته تا باهاشون تماس نگیرید به نتیجه نمیرسید

ولی بهتر بود برای کارتون از یکی پنل بخرید و وبسرویس رو فعال کنه براتون و از طریق اون وبسرویس کارتون رو انجام بدید . خیلی به صرفه تره

cogana
یک شنبه 13 آذر 1390, 18:15 عصر
ممنون از راهنماییت
اخه قیمت هایی که این سایتها اس ام اس ارائه می دن خیلی گرونه البته قیمت خود اس ام اسش من می خواستم اگه بشه با خود همراه اول کار کنم و اس ام اس ها را از خودشون بخرم.

persian-boy
یک شنبه 13 آذر 1390, 23:09 عصر
آخه این موضوع در حیطه ( املاش رو نمیدونم ) فعالیت اونا نیست ! اگه میخواین ارزون بشه باید sms های زیادی خرید کنید ! اونم فقط از provider

اگه ارسال های شما میانگینش بیشتر از 40-50 هزار در ماه هست از تامین کننده ها استفاده کنید !

ضمن اینکه تامین کننده ها با افراد حقیقی قرارداد نمیبندن و فقط حق عضویتش 400 تومانه