PDA

View Full Version : قابل توجه مدیران محترم

mohsengrisly
سه شنبه 10 آبان 1384, 15:47 عصر
نمی دونم چرا همه میگن مشکل رو بگو اما جوابی نمیدن
من این مشکل را با چند تن از مدیران در میان گذاشتم اما هیچ که هیچ
اقا من نمی تونم فایل اپلود کنم بذارم برای بقیه
از روزی که سایت تغییر کرد هین اش و همین کاسه
دیگه داره اعصاب خورد کن میشه
چند ماه هم گذشت و اما هیچ
حتی یکی از مدیران هم یوزر و پس منو گرفت چک کرد اما بازم هیچی
حد اقال یکی تکلیف مارو روشن کنه
وقتی می خوام چیزی بفرستم اصلا صفحه ای باز نمیشه اصلا دکمه کار نمیکنه
ارسال ضمیمه بی ضمیمه
فکر کنم دکمه ضمیمه را برای من (برای زیبایی گذاشتن)
خلاصه که قبلا روزی ده بار به سایت سر می زدیم
اما حالا فقط ماهی یک بار سر میزنم ببینم مشکل حل شد یا نه
حالا چرا این مصیبت نصیب من شده نمی دونم
و در اخر از اینکه مدیران اینهمه لطف دارن و مشکلات را در کوتاهترین زمان ممکن مرتفع می سازند کمال تشکر را دارم

Inprise
سه شنبه 10 آبان 1384, 21:22 عصر
عجیبه که کار تو با سایت برنامه نویس ، فقط در ضمیمه کردن یک چیزی خلاصه میشه که با مشکل مواجه شدن اون ، فلسفهء سایت رو از بین برده ، بهر حال ، اضافه کردن ضمیمه به پستها داره بدون مشکل کار میکنه ، نمونه اش همین پست است که ضمیمه اش رو داری میبینی .

mohsengrisly
پنج شنبه 12 آبان 1384, 12:18 عصر
بنده خدا
منم همینو میگم که چرا فقط برای من کار نمی کنه
ضمیمه نشدن فایل ها فلسفه چیزی رو از بین نمی بره
اما جای من بودی بعد چهار ماه حتما حالت گرفته میشد
ارزش سایت هم زمانی کم رنگ میشه که همه مثل شما اینطوری جواب میدن و برای حل مشکل کمکی نمی کنند
البته خیلی ببخشیدا
جسارت نباشه
شما تاج سری

Inprise
پنج شنبه 12 آبان 1384, 13:14 عصر
من و سایر مدیران سایت موظف نیستیم مشکلات شخصی افراد رو حل کنیم ؛ وقتی عموم کاربران مشکلی ندارند ، یعنی مشکلی نیست .

tabib_m
شنبه 14 آبان 1384, 12:25 عصر
به نظر من که در این مورد باید مسئول باشید. (البته ببخشید اگه یکم توهین آمیزه ولی باید گفت)
چون این موضوع کاملا به ایشون مربوط نمیشه ، حتی گفت که من یوزر و پسوودم رو دادم به یکی از مدیران و چک کرده. این یعنی اشکال سایت نه اشکال شخصی.
و در مورد اشکالات سایت (چه برای عموم و چه برای یک نفر) ، این مسئولینند که باید جواب بدن، نه کاربران.
از مدیران دیگه هم درخواست دارم که یه جوابی بدن. (آخه من که خودم رو میذارم جای این بنده خدا، با این که خیلی نیازی به فایلهای ضمیمه ندارم بازم اعصابم خورد میشه. وقتی تصور میکنم که فقط برای من یکی از امکانات مهم سایت کار نمیکنه خوب حالم گرفته میشه دیگه.)

M-Gheibi
شنبه 14 آبان 1384, 14:25 عصر
سلام
این مورد از مواردی هست که هنوز کسی دلیل برایش پیدا نکرده است. دوست مدیری که باهاشون در تماس بودید مورد رو مطرح کرد ولی راه حلی برایش یافت نشده است.

روز خوش

Inprise
شنبه 14 آبان 1384, 14:36 عصر
مشکل آپلود نشدن ضمیمه ها مشکلی که به سایت مربوط باشه نیست ، من با اکانتهای مختلف و با چند اکانت کاربری تست ، بررسی اش کردم و سایر کاربران هم براحتی دارن ازش استفاده میکنن . مشکلات شخصی کاربران متعلق به خودشونه و اگر هم کسی کمکی بکنه ، قاعدتا" لطف کرده و وظیفه ای در کار نیست