PDA

View Full Version : وصل شدن به پورتی که توسط فایروال بسته شده.

Rambod
پنج شنبه 17 آذر 1390, 11:11 صبح
سلام.
توی محل کار من یه مشکلی دارم. اونم اینه که میخوام به پورت مثلاً 12345 یک سرور وصل بشم. منتهی چون پشت فایروال هستم، یه سری پورتهای خاص برای من باز هستند. مثل 80 و 443
یه کاری به ذهنم رسید و اونم این بود که از طریق HTTP Proxy این کار رو کنم. یعنی کل ترافیک سیستم رو از طریق Proxifier بندازم روی یه پراکسی سرور (پورت این پراکسی 80 هستش واسه همینه که میتونم بهش وصل بشم. مثلاً اگه 8080 بود دیگه نمیشد بهش وصل شد). حالا هر چی سعی میکنم نمیشه. خواستم ببینم اساس کار من ایراد داره یا اینکه فایروال طوری هستش که حتی جلوی این رو هم میگیره؟ و اینکه کلاً پیشنهادتون برای رفع مشکلم چیه؟

aram_2
پنج شنبه 17 آذر 1390, 11:30 صبح
بنظرم کارت مشکل نداره.با بیشتر توضیح بده.من خودم همین مشکل رو داشتم.حل شد.بیشتر توضیح بده

Rambod
پنج شنبه 17 آذر 1390, 12:09 عصر
والا توضیح خاصی نداره. رفتم توی این سایتهایی که آدرس IP و Port پروکسی سرورها رو لیست کردند و یه پروکسی سرور با پورت 80 گیر آوردم. (مثلاً 95.80.219.55:80) بعد این آدرس رو تو برنامه Proxifier ست کردم و چک هم کردم همه چی درسته. یعنی مثلاً براوزر رو که باز میکنم از طریق همون پروکسی صفحات رو لود میکنه. ولی وقتی میخوام به پورتهای دیگه‌ای غیر از 80 و 443 کانکت بشم، ارتباط برقرار نمیشه.

joker
پنج شنبه 17 آذر 1390, 14:08 عصر
روي سيستم هدفت فايروال هست ، تو به هزارتاجا هم با پورتهاي مختلف وصل بشي ربطي به اون سيستمه پيدا نميكنه

Rambod
پنج شنبه 17 آذر 1390, 23:26 عصر
Joker جان منظورت رو متوجه نشدم.
ضمناً الان اومدم خونه همون کارها رو انجام دادم و به نتیجه رسیدم. این یعنی اینکه فایروال اینترنت محل کارم، حتی کانکشن با پروکسی سرور رو هم مانیتور میکنه و اجازه کانکت شدن به پورتهای غیر از لیست سفیدش رو حتی از طریق HTTP Proxy نمیده.

aram_2
جمعه 16 دی 1390, 10:15 صبح
تو محل کارت اجازه نمیده.

joker
جمعه 16 دی 1390, 14:08 عصر
گفتم كه شما مهم نيست با چه پورتي به كجا وصل ميشين، شما مثلا به پورت 80 ياهو وصل بشي عملا ربطي نداره به سرور محل كار شما
يا پراكسي به آدرس proxy:8000 وصل بشي باز هم اين يك تونل هست بين شما و سرور( يعني شما به پورت 8000 پراكسي سرور وصل ميشي به اون ميگي تمام درخواستها را فوروارد كنه روي پورت 1234 سرور محل كارت ) و اين پراكسيه نهايتا بايد به پورت 1234 وصل لشه كه فايروال نميزاره
، مهم پورتيه كه سمت سرور قراره فعال باشه مثلا 1234 ، فايروال هم قبل از اين سرور قرار داره و تمام پكتهايي كه به اين پورت ميان را داره دراپ ميكنه

aram_2
جمعه 16 دی 1390, 14:49 عصر
ببینید اگه شما از بورت 80 خودتون که بازه از طریق تونل به یه سرور وصل بشید و اون سرور بورت رو تغییر بده به مثلا 120 ..این 120 باید رو سرور باز باشه وگرنه نمی تونید کاری کنید.و مشکل در واقع اون طرف هست و این طرف رو میشه با نرم افزارهایی که تو بازار هست مثل فری دام و...حل کرد.

god_of_programming
چهارشنبه 28 دی 1390, 02:39 صبح
باید فایروالو bypass کنی یه سری به ashiyane (http://ashiyane.org)بزن