PDA

View Full Version : ارسال گروهی از فایل ها از طریق ایمیل با vb.net

ArianProg
چهارشنبه 23 آذر 1390, 19:15 عصر
با سلام من بلدم که یک فایل را ضمیمه ایمیل کنم و با موفقیت بفرستم .

Dim MyMailMessage As New MailMessage
Dim MsgAttachment As New Attachment("C:\123.txt")
MyMailMessage.From = New MailAddress(user)
MyMailMessage.To.Add(user)
MyMailMessage.Subject = "S"
MyMailMessage.Attachments.Add(MsgAttachment)
Dim SMTP As New SmtpClient("smtpclient")
SMTP.Port =smtp port
SMTP.Credentials = New System.Net.NetworkCredential(user, pass)
SMTP.EnableSsl = True
SMTP.Send(MyMailMessage)

اما نمیدونم که چطوری برای تعدادی فایل که در یک فولدر هستند و پسوندشون یکیه این کارو بکنم؟
مثلا 10 تا فایل با نام مختلف و پسوند تکست .

اگه میشه بعد بگین چطوری کدش رو بنویسم که فایل هایی که ارسال کرده رو بعد از ارسال موفقیت آمیز پاک کنه ؟

دقت کنید فقط فایل های که ارسال کرده ها چون تو این پوشه مرتب فایل های تکست ساخته میشه با یه تایمر.

ممنون.

ArianProg
پنج شنبه 24 آذر 1390, 09:24 صبح
بچه ها یه بخشیش هم راهنمایی و کمک کنید ممنون میشم.

سوداگر
پنج شنبه 24 آذر 1390, 12:56 عصر
اگه میشه بعد بگین چطوری کدش رو بنویسم که فایل هایی که ارسال کرده رو بعد از ارسال موفقیت آمیز پاک کنه
ایمیل، یکی از سرویس های فاقد تاییدیه دریافت است و مثل SMS نیست. یعنی شما ایمیل می فرستید (کدها را اجرا می کنید) اما از رسیدن ایمیل به طرف مقابل آگاه نمی شوید.

ArianProg
پنج شنبه 24 آذر 1390, 13:10 عصر
ایمیل، یکی از سرویس های فاقد تاییدیه دریافت است و مثل SMS نیست. یعنی شما ایمیل می فرستید (کدها را اجرا می کنید) اما از رسیدن ایمیل به طرف مقابل آگاه نمی شوید.

ممنون دوست من .متوجه شدم ولی من با متن این کار رو کردم و شد. یعنی وقتی متن تکست باکس رو سند کرد بعد متن رو پاک کرد.ایمیل هم چک کردم فرستاده بود.!

سوداگر
پنج شنبه 24 آذر 1390, 13:35 عصر
ایمیل هم چک کردم فرستاده بود.
درست میگید ولی من، ماهیت سرویس ایمیل را عرض کردم یعنی گاهی پیش می آید که ایمیل از کامپیوتر شما ارسال شده، پس برنامه شما آن را پاک میکند. اما به هیچکس نمی رسد.
مثلا برای امتحان، فایلتان را به ایمیل 574jhfggh57&^%jhg@yahoo.com بفرستید!
این ایمیل وجود ندارد، پس به دست هیچکس نمی رسد اما برنامه فایل را حذف خواهد کرد:متفکر:

ArianProg
پنج شنبه 24 آذر 1390, 14:15 عصر
درست میگید ولی من، ماهیت سرویس ایمیل را عرض کردم یعنی گاهی پیش می آید که ایمیل از کامپیوتر شما ارسال شده، پس برنامه شما آن را پاک میکند. اما به هیچکس نمی رسد.
مثلا برای امتحان، فایلتان را به ایمیل 574jhfggh57&^%jhg@yahoo.com بفرستید!
این ایمیل وجود ندارد، پس به دست هیچکس نمی رسد اما برنامه فایل را حذف خواهد کرد:متفکر:

بله فرمایش شما کاملا درسته. اما من فرض میکنم که ایمیل رو درست دادم و یوزر و پس هم درسته !

چون اینجوری مساله خیلی سخت میشه .!!! :متفکر:

من تو بقیه مساله گیر دارم یعنی ضمیمه چندتا فایل برای ارسال با ایمیل و مابقیش.