PDA

View Full Version : سوال: message box

ابراهیم1
یک شنبه 27 آذر 1390, 14:13 عصر
با سلام
ابتدا من یک گله از مسئولان سایت دارم نمیدونم چرا سوالاتی که مطرح میکنم سوالاتم حذف میشم
دوم یک کامپوننت messagebox میخوام که داخلش یک inputاز نوع text داشته باشه که دکمه هایی هم داشته باشه من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم اگه کسی چیزی داره اینجا بزاره

zarrinnegar
یک شنبه 27 آذر 1390, 14:18 عصر
کامپوننت نمیخواد

if (MessageBox.Show("آیا رکورد مورد نظر حذف گردد؟", "توجه", MessageBoxButtons.YesNo, MessageBoxIcon.Question) == System.Windows.Forms.DialogResult.Yes)
{
// دستورات
}

ابراهیم1
یک شنبه 27 آذر 1390, 14:42 عصر
ببخشید شما منظورمو بد فهمیدید من یک message میخوام که داخلش بتونم label,combobox,textbox قرار بدم که بتونم با وارد کردن داده در textbox کار خودمو انجام بدم

solaleh
یک شنبه 27 آذر 1390, 15:15 عصر
ببخشید شما منظورمو بد فهمیدید من یک message میخوام که داخلش بتونم label,combobox,textbox قرار بدم که بتونم با وارد کردن داده در textbox کار خودمو انجام بدم
باید یه UserControl براش طراحی کنین...
شاید علت حذف سوالتون هم مثلا عنوان نامناسب باشه و یا تکراری بودن سوال باشه...
موفق باشید

سوداگر
یک شنبه 27 آذر 1390, 15:37 عصر
ابتدا من یک گله از مسئولان سایت دارم نمیدونم چرا سوالاتی که مطرح میکنم سوالاتم حذف میشم
خوب عنوان های نامناسبی انتخاب می کنید که حذف میشه.... یه نگاهی به عنوان بقیه تاپیک ها و عنوان تاپیک خودتان بندازید!
/*================================= و اما جواب سوالتون ================================*/
اگه منظورتون inputBox ویژوال بیسیک 6 هست که باید بگم چند روز پیش هم همین سوال رو پرسیده بودند (http://barnamenevis.org/showthread.php?318505-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C(InputBox-VB6)) و نیازی به هیچ کامپوننت اضافه ای نیست.
/*=================================== موفق باشید :چشمک: ================================*/

ابراهیم1
یک شنبه 27 آذر 1390, 15:53 عصر
اصلا فکر نمیکنم عنوان تایپیکهایم نامناسب باشه
دوم من گفتم messagbox میخوام که در ان بتون textbox قرار بدم و از داده وارد شده در textbox بتونم استفاده کنم

سوداگر
یک شنبه 27 آذر 1390, 16:07 عصر
اینم input box
79384
راجع به عنوان هم شما را به این تاپیک می سپارمت. (http://barnamenevis.org/showthread.php?43163-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%9F)::

برای پست هاتون عنوان مناسب ایجاد کنید. مثلا فردی می یاد عنوان تاپیکش رو میذاره "کمک" یا "error" یا .... باید عنوان تاپیکتون طوری باشه که هر فردی با مشاهدۀ عنوان کلیت موضوع رو بفهمه و تصمیم بگیره رو لینک اون تاپیک کلیک کنه یا نه. همچنین از عنوان باید معلوم بشه که منظورتون پرسیدن سواله ، یا مقاله/خبر نوشتید یا می خواید بحثی پیرامون یه موضوع راه بندازید. البته عنوان های خیلی طولانی هم مناسب نیستن.
موفق باشید