PDA

View Full Version : سوال: نحوه به روز رسانی بانک با استفااده از Parametric Command ها

esy2012
یک شنبه 27 آذر 1390, 22:06 عصر
سلام دوستان

من تو انجمن جستجو کردم ولی اون چیزی که می خواستم پیدا نکردم برای دستور آپدیت کردن

cmd.CommandText = "Update TBL_InformationBank Set CodeBank='" + txtCodeBank.Text +'",'"+ NameBank= '" + txtNameBank.Text +'",'"+ SomareHesab='" + txtNumberHesab.Text +'",'"+ NameSobe=txtNameSobe.Text +'" WHERE CodeBank ='"+ SearchCodeBank +'" ;

ممنون میشم اگه لطف کنید اینو جواب بدید:افسرده:

Mani_rf
یک شنبه 27 آذر 1390, 22:26 عصر
روش استفاده درست است اما سینتکست مشکل دارد. به این شکل بنویس :

cmd.CommandText = "Update TBL_InformationBank Set CodeBank='" + txtCodeBank.Text + "',NameBank='" + txtNameBank.Text + "',SomareHesab='" + txtNumberHesab.Text + "',NameSobe='" + txtNameSobe.Text + "' WHERE CodeBank ='" + SearchCodeBank + "'" ;

برای این که به این مشکل بر نخوری از ارسال پارامتر استفاده کن :
cmd.CommandText = "Update TBL_InformationBank Set CodeBank=@CodeBank,NameBank=@NameBank,SomareHesab= @SomareHesab,NameSobe=@NameSobe WHERE CodeBank=@CodeBank2";
cmd.Parameters.AddWithValue("@CodeBank", txtCodeBank.Text);
//.
//.
//.

bahram1100
یک شنبه 27 آذر 1390, 22:41 عصر
یه سوال در همین رابطه:
من برنامه ای دارم شامل لیست محصولات فرهنگی ( فیلم و سریال و ...) و برنامه طوری است که پیوسته آپدیت میشه و برنامه ام را به مشترکانم داده ام.چه طوری می تونم یه آپدیت درست کنم که به مشترکانم بدم تا برنامه را آپدیت کنن؟
آیا هر دفعه برای آپدیت باید بانک اطلاعاتی را بهشون بدم تا اتچش کنن یا راه حل دیگری هست؟
ممنون

Mani_rf
دوشنبه 28 آذر 1390, 00:15 صبح
نیازی به این کار نیست. چند روش پیشنهاد میکنم :
1- از روی اطلاعاتت یک بک آپ بگیری و بهشون بدی تا روی دیتابیس خودشون restore کنن
2- از روی اطلاعات اسکریپت بگیری و بهمراه تغییرات احتمالی دیتابیس اسکریپت ها رو بدی تا اجرا کنن
3- 1 قسمتی به برنامت اضافه کنی به اسم آپدیت دیتابیس مثلا که کارش این باشه که شما یک فایل به اونها بدی و از اون قسمت فایل را انتخاب کنن؛ محتویات فایل هم خالی کردن کامل دیتابیسه ، تغییرات احتمالی دیتابیس، اضافه کردن اطلاعات جدید. همه این کارها را هم برنامه میکنه بدون اینکه کاربر بفهمه چه اتفاقی افتاده.
که البته روش های بسیار زیادی برای این کار وجود داره.