PDA

View Full Version : تبدیل درخت به xml

intel_amd
دوشنبه 28 آذر 1390, 15:38 عصر
کامپوننت tree خود c# در نظر بگیرین , حالا فرض کنین چنتا برگ و شاخه براش ساختم
حالا یک دکمه باشه که در هنگام اجرا وقتی زده شد xml معادل درخت توی یک textbox نمایش داده شه
همچین متدی خود c# داره؟

linux
دوشنبه 28 آذر 1390, 16:37 عصر
کامپوننت tree خود c# در نظر بگیرین , حالا فرض کنین چنتا برگ و شاخه براش ساختم
حالا یک دکمه باشه که در هنگام اجرا وقتی زده شد xml معادل درخت توی یک textbox نمایش داده شه
همچین متدی خود c# داره؟
xml برای نگهداری و نقل و انتقال داده ها هست نه روشی برای نمایش داده ها، ذخیره داده ها الزاما به همان شکلی که نمایش داده می شوند نیست برای ذخیره یک درخت یک جدول یا کلا یک شی لازم دارید
1- کد
-2 کد والد
3و4و5.6..... بقیه فیلدها

intel_amd
دوشنبه 28 آذر 1390, 17:22 عصر
ولی xml خودش ساختار مناسبی جهت دخیره یک درخته و استاندارد و راهی که بهش اشاره کردین از اول پیاده کردن یک ساختار مثل xml هست در صورتی که خودش موجوده
اگر متدی برای نمایش یک فایل xml توسط tree سی شارپ هست و یا برعکس , یعنی راهی برای تبدیل tree سی شارپ به یک فایل xml هست لطفا بفرمائید

linux
دوشنبه 28 آذر 1390, 18:43 عصر
ولی xml خودش ساختار مناسبی جهت دخیره یک درخته و استاندارد و راهی که بهش اشاره کردین از اول پیاده کردن یک ساختار مثل xml هست در صورتی که خودش موجوده
اگر متدی برای نمایش یک فایل xml توسط tree سی شارپ هست و یا برعکس , یعنی راهی برای تبدیل tree سی شارپ به یک فایل xml هست لطفا بفرمائید
همیشه چیزهایی که می بینید همانطوریکه به نظر می رسند نیستند، خوب نگاه کنید. xml برای نمایش نیست برای ذخیره داده ها هست.

intel_amd
سه شنبه 29 آذر 1390, 00:12 صبح
خوب منم گفتم برای ذخیره دیگه , گفتم ساختار خوبی برای ذخیره درخته
حالا یعنی متدی نیست که بشه باهاش کامپوننت tree خود c# بهش بگیم ساختار یک xml ترسیم کنه؟
یا اینکه tree که تو c# هست بگیره و ساختار xml متناظرشو بده؟

intel_amd
سه شنبه 29 آذر 1390, 21:30 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

linux
سه شنبه 29 آذر 1390, 22:46 عصر
خوب منم گفتم برای ذخیره دیگه , گفتم ساختار خوبی برای ذخیره درخته
حالا یعنی متدی نیست که بشه باهاش کامپوننت tree خود c# بهش بگیم ساختار یک xml ترسیم کنه؟
یا اینکه tree که تو c# هست بگیره و ساختار xml متناظرشو بده؟

نخیر باید زحمت بکشید کدشو خودتان بنویسید.