PDA

View Full Version : توضیحاتی در مورد موارد استفاده از نسخه ها یSql Server

mohammad kafiyan
یک شنبه 04 دی 1390, 17:27 عصر
Sql Developer
Sql Exepress
Sql Enterprice
با سلام به دوستان
یک تایپیک هم در این سایت پیدا کردم ولی باز هم نیاز به راهنمایی بیشتر دارم
تفاوت ها و کاربردها و ...
1-برنامه ای که قرار به صورت تک کاربره بر روی سیستم دیگه نصب بشه و استفاده بشه باید از کدام نسخه استفاده کنم
2-برنامه ای که قرار به صورت چند کاربره بر روی سرور نصب (تحت شبکه) بشه و استفاده بشه باید از کدام نسخه استفاده کنم
دوستان اگر در این زمینه جهات آشنایی مقاله و توضیحاتی دارند ممنون می شوم جواب بدهند
مثلا یک برنامه ی انبار داری نوشتم و از نسخه Sql Developer نصب کردم و استفاده می کنم و حالا می خوام setup برای برنامه بسازم برای کامپیوتر مقصد چه نسخه را باید نصب کنم و استفاده کنم
با تشکر

nowar1352
یک شنبه 09 بهمن 1390, 10:22 صبح
Sql Developer
Sql Exepress
Sql Enterprice
با سلام به دوستان
یک تایپیک هم در این سایت پیدا کردم ولی باز هم نیاز به راهنمایی بیشتر دارم
تفاوت ها و کاربردها و ...
1-برنامه ای که قرار به صورت تک کاربره بر روی سیستم دیگه نصب بشه و استفاده بشه باید از کدام نسخه استفاده کنم
2-برنامه ای که قرار به صورت چند کاربره بر روی سرور نصب (تحت شبکه) بشه و استفاده بشه باید از کدام نسخه استفاده کنم
دوستان اگر در این زمینه جهات آشنایی مقاله و توضیحاتی دارند ممنون می شوم جواب بدهند
مثلا یک برنامه ی انبار داری نوشتم و از نسخه Sql Developer نصب کردم و استفاده می کنم و حالا می خوام setup برای برنامه بسازم برای کامپیوتر مقصد چه نسخه را باید نصب کنم و استفاده کنم
با تشکر

----------------------------------------------
دوست عزيز پاسخ سوال اولت نسخه : Sql Exepress كافي است
پاسخ سوال دوم : ميتوني هم Sql Developer و هم Sql Enterprice اين بستگي به تعداد سي پي پو سرور و رم سرور داره البته اگه در خارج از ايران ميخواستي استفاده بكني ميباست براساس پولي كه بابت هر ورژن ميدي با هم فرق ميكرد مثلا Sql Enterprice از همه ورژن هاش گرونتر بود
ببخشيد كه زياد وقت براي سوالتون نداشتم فعلا
باي