PDA

View Full Version : خطا در زمان استفاده سي شارپ با استيمول سافت

jmfnima
یک شنبه 11 دی 1390, 17:21 عصر
با سلام به همه دوستان
من براي گزارشگيري از استيمول سافت استفاده ميكنم و براي كليه فرم هاي گزارش بعد از وارد كردن تاريخ ابتدا و انتها و زدن كليد گزارش گزارش رو درست به ما ميده ولي متاسفانه خطايي در زمان تهيه يكي از اين گزارش ها كه كاربران بر روي سيستم هاشون مي گيرند نرم افزار به ما ميده و جالب اينكه در زمان تهيه همون گزارش بر روي سيستم خودم هيچ خطايي نميده و گزارش به صورت كامل نمايان ميشه .
از دوستان اگه كسي ميتونه به من كمك كنه .
اين هم تصويري از خطايي كه بر روي سيستم كاربران به نمايش در مياد.

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 11 دی 1390, 17:25 عصر
با سلام به همه دوستان
من براي گزارشگيري از استيمول سافت استفاده ميكنم و براي كليه فرم هاي گزارش بعد از وارد كردن تاريخ ابتدا و انتها و زدن كليد گزارش گزارش رو درست به ما ميده ولي متاسفانه خطايي در زمان تهيه يكي از اين گزارش ها كه كاربران بر روي سيستم هاشون مي گيرند نرم افزار به ما ميده و جالب اينكه در زمان تهيه همون گزارش بر روي سيستم خودم هيچ خطايي نميده و گزارش به صورت كامل نمايان ميشه .
از دوستان اگه كسي ميتونه به من كمك كنه .
اين هم تصويري از خطايي كه بر روي سيستم كاربران به نمايش در مياد.

با سلام

مطمئن باش این نرم افزار گزارش گیری روی سیستمی که این برنامه رو اجرا کردی و این خطا رو گرفتی ، نصب نیست (یا اینکه خوب نصب نشده)
موفق باشی

jmfnima
یک شنبه 11 دی 1390, 20:13 عصر
دوست عزیز برای اجرای استیمول سافت لازم نیست که خود استیمول رو نصب کنی فقط کافی فایل های دی ال ال اون رو در کنار فایل اکسزه داشته باشی کافیه و کارش رو به خوبی انجام میده .و جالب اینه که برای بقیه گزارش ها مشکلی نداره و فقط روی یک گزارش این ایراد وجود داره و حتی یکبار هم دومرتبه گزارش رو طراحی کردم باز هم جواب نداد.

jmfnima
دوشنبه 12 دی 1390, 23:12 عصر
با سلام به همه دوستان
کسی نیست به من کمک کنه ؟؟؟؟

crazy_1892
سه شنبه 13 دی 1390, 00:01 صبح
دوست عزیز شما کلیه dll های stimul در قسمت references اضافه کن ببین مشکل حل نمیشه!!!؟

jmfnima
چهارشنبه 14 دی 1390, 17:40 عصر
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
وقتی که از ابزارهای استیمول سافت استفاده میکنیم کلیه فایل های dll مورد نیاز در قسمت references اضافه میشه . نمیدونم مشکل کار از کجاست؟؟
از دوستان هر کی میتونه به من کمک کنه .

jmfnima
پنج شنبه 15 دی 1390, 21:53 عصر
بابا یکی نیست که به من کمک کنه ؟؟؟!!