PDA

View Full Version : سیستم دایرکتوری شخصی

tux-world
پنج شنبه 22 دی 1390, 23:52 عصر
دوستان اسکریپتی میشناسن که بشه دایرکتوری شخصی ایجاد کرد مثلا یه سایت که شما ها عضو میشین و من یه فایل تو پوشه شخصی شما میذارم و شما فقط به اون دایرکتوری که متعلق به خودتون هستش دسترسی دارید. این لینک:http://wscrape.org/ رو ببینید این قابلیت رو فقط نداره که بشه پوشه شخصی ایجاد کرد

djsaeedkhan
جمعه 23 دی 1390, 00:32 صبح
با سلام
شما می تونی به راحتی این چیزی که می خوای رو شبیه سازی کنی
مثلا یه فولدر بزار که همه فایل ها داخل اون آپلود بشه و اطلاعات کاربری که می تونه بهش دسترسی داشته باشه رو هم درج کن
وقتی کاربر میزنه دانلود میبینه آیا می تونه دانلود کنه یا نه
اگر نبود دانلود نمی کنه

نکته دوم اینکه تو php چیزی هست که می تونی یه صفحه درخواست بسازی و بجای اینکه کاربر لینک مستقیم دانلود مثلا www.aaaa.com/file/ax.jpg رو ببینه میره به صفحه اعتبار سنجی میشه و از آدرس page.php?file=12123 دانلود می کنه
مثل همین کاری که فروم ها انجام میدن
یعنی شما اگر عضو باشید دانلود می کنی و اگر وارد نشده باشی میره به صفحه ای که باید نام کاربر و پسورد وارد کنی

با تشکر

tux-world
جمعه 23 دی 1390, 08:51 صبح
ممنون ولی من به این شکل میخوام که کاربر بتونه تمام پوشه ها ببینه مثلا وقتی ناتیلوس باز میشه همشون لیست میشن ولی وقتی خواست بره پوشه ای که مال خودش نیست نتونه و فقط به شاخه خودش بتونه وارد بشه.

djsaeedkhan
جمعه 23 دی 1390, 10:41 صبح
سلام
خوب این هم مثل قیلی می مونه
کاربر بتونه اسم فایل یا حتی اگر عکس بود بند انگشتیشو ببینه ولی برای دانلود باید مجور کافی داشته باشه
تو گوگل سرچ کن چطور تو پی اچ پی میشه دانلود از آدرس کرد

tux-world
شنبه 24 دی 1390, 00:04 صبح
ولی منظور من اصلا اینطوری نیست عزیز

djsaeedkhan
شنبه 24 دی 1390, 00:41 صبح
ولی منظور من اصلا اینطوری نیست عزیز

خوب منظور شما چی هست
شما می فرمایید دایرکتوری با قابلیت نمایش فایل می خواید که هم میشه از اسکریپت ها استفاده کرد(چیزی نمیشناسم) و هم میشه یه نمونه طراحی کرد

فرقش اینه که اسکریپت بزاری دو هزار خطه و یه نقطشو هم بخوای عوض کنی کل بساط داره
ولی خودت طراحی کنی آخرش میبینی یه سایت شده مثل فیث بوک و طوییتر که اونام اولش یه طرح بودن

رضا قربانی
شنبه 24 دی 1390, 00:43 صبح
شاید این چیزی که واست ضمیمه کردم کمکت کنه

موفق باشید