PDA

View Full Version : سوال: طراحی نرم افزار تحت ویندوز متصل به وب

Twoplus2010
جمعه 23 دی 1390, 19:27 عصر
سلام دوستان
من می خواستم بدونم چطور می تونم نرم افزاری مثل این نرم افزار که تصویرشو گذاشتم درست کنم این نرم افزار تحت ویندوز و متصل به اینترنت هست و تمام اطلاعاتشو از شبکه اینترنت می گیره اینم لینک نرم افزاره با تشکر:بوس:http://download.iromusic6.in/start

mehran_sh_t
جمعه 23 دی 1390, 19:48 عصر
در پروژه تون از browser استفاده کنید، و لینک صفحه مورد نظر رو بدید!

Hajivandian
جمعه 23 دی 1390, 20:44 عصر
دوست عزیز این برنامه متعلق به همون سایت موزیکه، این برنامه توسط وصل شدن به دیتابیس سایت خودش داره این اطلاعات رو نشون میده

crazy_1892
جمعه 23 دی 1390, 21:28 عصر
شما یک برنامه تحت ویندوز ایجاد کنید و آخر دیتابیس برنامه را برروی یک هاست قرار بدید و connetion String را با هاست Set کنید
برای اینکار هم شما به جای nameserver آی پی هاست را بدید

senaps
جمعه 23 دی 1390, 22:35 عصر
اونی که نشون داده شده،صفحه اصلی سایته ولی توی یه برنامه ی ویندوزی؟

دوستان چطوری میشه برنامه چیزای خاصی رو از یه سایت دانلود کنه؟! مثلا امتیاز و پوستر فیلم ها و لیست بازیگران و سایر اطلاعات از IMDB و بعد چینش اونها به روشی که من خواستم تو دیتا بیس؟!!!شدنیه؟

meysamrt
شنبه 24 دی 1390, 00:17 صبح
آره شدنیه. منتها یه ذره دردسر داره. من خودم با برنامه نویسی اطلاعات چند تا سایتو آوردم پایین

senaps
شنبه 24 دی 1390, 01:00 صبح
آره شدنیه. منتها یه ذره دردسر داره. من خودم با برنامه نویسی اطلاعات چند تا سایتو آوردم پایین

یعنی سایت مورد نظر ممکنه نذاره همچین کاری صورت بگیره درسته؟!...
الان که فکر میکنم،میشه یه نرم افزار مولتی ترد نوشت که تو ثانیه خدا بار درخواست بفرسته به سرور اون سایت خاص!!!! عجب..پس اینجوری میشه حملات DDOS راه انداخت!!!!جالبه...

میشه کمی توضیح بدین در موردش؟!