PDA

View Full Version : آپلود

H:Shojaei
شنبه 24 دی 1390, 21:34 عصر
با سلام من تازه عضو شدم میخواستم یه سایت آپلود کنم میشه کمم کنید آخه پروژه ی پایان ترمم هست
mer30:گیج:

soroush.r70
شنبه 24 دی 1390, 21:41 عصر
ایتدا شما به وب سایت میزبانی هاست می ری و طبق نیاز خودت فضا در خواست می کنی داخل همین وب سایت ها دامنه هم ثبت می کنن که دامنه در خواستی خودت اگه وجود داشت ثبت می کنی بعد از ثبت هاست و دامین طبق کنترل پنل هاست آموزش ها متفاوت هست مثلا cpanel - directadmin و ....

بعد از اینکه این کارا رو کردی بیا تو همین پست بگو کنترل پنل هاستت چیه تا آموزشه کاملو بهت بگیم.

شنبه 24 دی 1390, 21:49 عصر
ممنون از راهنماییت ولی من نمیدونم چطور هاست بگیرم؟

رضا قربانی
شنبه 24 دی 1390, 21:55 عصر
دنبال اسکریپت جوملا یا ورد پرس یا دیتا لایف یا نیوک بگرد . آموزش نصبش هم داخل سایتشون هست و خیلی راحت داخل هاست آپلود کن و بده به خورد استاد .

* آموزش های لازم همراه با اسکریپت به صورت رایگان توی سایت هاشون به صورت تصویری موجوده.
* هاست هم اگر نمی دونی جریانش چیه آموزشش به صورت تصویری در اینترنت موجوده و در داخل خود هاست هم آموزش تصویری داره .

djsaeedkhan
شنبه 24 دی 1390, 22:20 عصر
سلام
برو تو سایتی مثل گیگف او هم فیلم های آموزشی داره و هم فارسی هست.
البته من کلا به سایت های رایگان ایرانی زیاد اعتماد ندارم. ولی گاهی بهتر از این سایت خارجی هاست که یهو میبینی تحریم کردن هرچی دار و ندارت بوده رو بستن (یا ایرااان فییل ترشون کرده)
خود گیگفا هم چند تا سایت پیشنهاد کرده که من باهاشون کار کردن از خود گیگفا بهتر هستن

شنبه 24 دی 1390, 23:47 عصر
ایتدا شما به وب سایت میزبانی هاست می ری و طبق نیاز خودت فضا در خواست می کنی داخل همین وب سایت ها دامنه هم ثبت می کنن که دامنه در خواستی خودت اگه وجود داشت ثبت می کنی بعد از ثبت هاست و دامین طبق کنترل پنل هاست آموزش ها متفاوت هست مثلا cpanel - directadmin و ....

بعد از اینکه این کارا رو کردی بیا تو همین پست بگو کنترل پنل هاستت چیه تا آموزشه کاملو بهت بگیم.

سلام من یه کمی کارهاشو انجام دادم و هاستمو از سایت میهن نیک گرفتم پنلم هم pleske حالا چکار کنم؟
ممنون میشم یکی جوابمو بده

یک شنبه 25 دی 1390, 00:12 صبح
آقایان یه نفر نیست جواب من رو بده خواهش نیکنم یه لطف بکنید

soroush.r70
یک شنبه 25 دی 1390, 10:58 صبح
قدم اول کلیه فایل های سایتت رو به صورت zip در بیار پوشه رو نه فقط فایل های داخلی به صورت کامل در یک فایل zip
قدم دوم خروجی گرفتن از دیتابیس سایتت export
قدم سوم برو داخل پنل هاستت (نگفتی پنل هاستت از نوع لینوکسی هست یا ویندوزی چون pleske از هر دو نوع وجود داره)
میری داخل first time setup و فایل zip v رو اونجا آپلود می کنی و از حالت zip خارج می کنی و بعد دیتا بیس رو داخل بانکش import می کنی

چند تصویر کمکی (http://www.parallels.com/products/plesk/billing/demo/)

تو قسمت screenshots