PDA

View Full Version : گفتگو: تفاوت ها در vb.net

silver_Rain
دوشنبه 26 دی 1390, 01:21 صبح
سلام به همه

من برنامه ای دارم با 2000 کاربر و 5 سند در ثانیه (یعنی خیلی بالاست حجم دیتای انتقالی)و یک سرور مرکزی نظرتون چیه آیا vb.net یا java . اصلا فرق این دوتا چیه؟

klinton
دوشنبه 26 دی 1390, 03:05 صبح
با چنین حجم دیتایی بهتره به ساختار و پیاده سازی دیتابیس و سرور فاکوس کنید تا پلتفرم.
اصولا خود دات نت سرعت بسیار بالایی واسه برخی پردازشها مثل پردازش تصویر نداره (بخاطر چند لایه بودن پلتفرم) ولی برای کار با دیتا امکانات خوبی در اختیار کاربر میگذاره

پیشنهاد من SQL Server یا Oracle با دات نت و سرور قوی

Hybrid
دوشنبه 26 دی 1390, 08:30 صبح
با پیشنهاد دوستم موافقیم ، روی بانکت خیلی تمرکز کن اصولا برنامه ای قوی و پرسرعته که بانکش قوی باشه .اگه با SQL آشنایی داری بانکت رو SQL بساز.

موفق باشید./

alimanam
دوشنبه 26 دی 1390, 14:57 عصر
با سلام

من برنامه ای دارم با 2000 کاربر و 5 سند در ثانیه (یعنی خیلی بالاست حجم دیتای انتقالی)و یک سرور مرکزی نظرتون چیه آیا vb.net یا java . اصلا فرق این دوتا چیه؟ این حجم بالایی نیست مطمئناً MS SQL به راحتی از پسش برمیاد اگه این حجم رو 10 برابر هم بکنی براش مثل شوخی میمونه پس ناراحت این قضیه نباش .

موفق باشید./

sh2007
دوشنبه 26 دی 1390, 19:32 عصر
سلام به همه

من برنامه ای دارم با 2000 کاربر و 5 سند در ثانیه (یعنی خیلی بالاست حجم دیتای انتقالی)و یک سرور مرکزی نظرتون چیه آیا vb.net یا java . اصلا فرق این دوتا چیه؟

اصلا چرا sqlerver (http://www.microsoft.com/sqlserver/en/us/product-info/why-sql-server.aspx)

silver_Rain
دوشنبه 26 دی 1390, 22:02 عصر
سرورم با خط دیتا کار میکنه و بسته به کلاینت ها سرعت تبادل اطلاعتم فرق میکنه. به عنوان مثال کلاینت 1 با سرعت 124 و کلاینت 2 با سرعت 512 اتصال برقرار میکند. برنامه ای که در حال حاضر دارن باش کار میکنن یک برنامه با پلتفرم جاوا هستش (که اصلا ازش سر در نمیارم)برنامه برای فرنگه (هند)و دیتا بیسش اوراکله اما واسط کاربری افتضاحی داره.
این امکان داره که برنامه ای با پلتفرم دات نت رو داخل سرور گذاشت و کلانت ها بتنونن از اون استفاده کنند. مثل برنامه فاکس که در سیستم های قدیمی بانکها رایج بوده.

klinton
سه شنبه 27 دی 1390, 01:02 صبح
احتمالا منظور شما مولتی ثردینگه که امکان پذیر هست . ولی اصلا گزینه ی خوبی نیست. شما با این کار پردازشی که کلاینت باید انجام بده رو به سرور میدین . اصولا در برنامه های تحت شبکه باید پردازش ها (مربوط به برنامه ) رو به کلاینت ها بدین و سرور پردازش های مربوط به دیتا رو انجام بده واین برعکس کاری که شما گفتین.

شما کافیه دیتا بیستون رو سرور باشه و کلاینت ها ازش استفاده کنه.

در ضمن اگه فایل های خاصی مثل فایل های مولتی مدیا رو شبکه ردو بدل نمیشن سرعت هایی که ذکر کردین خیلی زیاده وکافی - اصلا نگران شبکه و سرعت نباشید.

morrning
چهارشنبه 28 دی 1390, 12:02 عصر
به نظرم اوراکل گذینه مناسبیه همراه با c++: از کامپایلر c++ bulder 2010 استفاده کن . نتیجه این کار سرعت مضاعف خواهد بود