PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه

MOR_MS
دوشنبه 26 دی 1390, 19:32 عصر
با سلام و خسته نباشید
من تو برنامه ام به یه مشکل برخوردم و احساس می کنم تمام زحماتم داره از بین میره
وقتی داشتم برنامه ام را تست می کردم متوجه شدم برنامه در بعضی قسمتها از کار افتاده
وقتی به قسمت error نگاه کردم متوجه یه warningشدم که مربوط به دیتا استرینگ می شه بصورت تصویر ضمیمه که مشخص است نمی دونم چکارکنم به بکاپ های گذشته هم برگشتم که یک با برنامه درست اجرا مشه و بعد دوباره به همین صورت درمیاد خواهش میکنم یکنفر کمک کنه زحمت چند ماهه من داره به باد میره:گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه::گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه:

sh2007
دوشنبه 26 دی 1390, 19:59 عصر
من هم چند بار اون ابتدای کارم با دیتاست مشکل داشتم که بیشترین اشکال مربوط به تغییر کانکشنهای دیتابیس بود که باعث می شد دیتاست و کل پروژه از بین بره و نتونستم اونو حل کنم

MOR_MS
دوشنبه 26 دی 1390, 22:39 عصر
سلام دوست عزیز
اب یخ یخ یخ بود من دیگه نا امید شدم با این تایپیک شما من دیگه فاتحه ام خونده است راهی چیزی که من برنامه را از دست ندم من تغیر کانکشنی ندادم تازه اگرم فرض براینکه داده باشم خوب چرا بکاپ های گذشته ام این مشکل برایشان ایجاد می شه اخه من هر روز یک بکاپ برمی دارم و به تاریخ همان روز ذخیره می کنم تا اینکه پروژ تمام شود دوستان نظری پیشنهادی فقط ...:گریه::گریه::گریه:

davood-ahmadi
سه شنبه 27 دی 1390, 09:05 صبح
شما باید کانکشن برنامه رو ته یک تکست فایل بریزید و کنار برنامه بگذارید و آدرس دیتابیس رو در آن درج کنید. و در لود فرم آنرا فراخوانی کنید

Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
Try
If IO.File.Exists(Application.StartupPath & "\DataPath.txt") Then
Dim tmp() As String = IO.File.ReadAllLines(Application.StartupPath & "\DataPath.txt")
If tmp(0).Length > 0 Then
MdbPath = tmp(0)
End If
Else
If Not IO.File.Exists(Application.StartupPath & "\Database1.mdb") Then MsgBox("ارتباط با اطلاعات برنامه برقرار نمی شود", vbOKOnly, "")
End If

Catch ex As Exception
MsgBox("ارتباط با اطلاعات برنامه برقرار نمی شود" & vbCrLf & ex.Message, vbOKOnly, "")
End Try
End Sub

MOR_MS
سه شنبه 27 دی 1390, 13:17 عصر
سلام دوست عزیز
نمی دونم این مشکل را حل می کنه یان هنوز امتهان نکردم ولی چیزی را برام گزاشتی که خیلی خیلی نیازم بود دستت درد نکنه خدا خیرت بده

MOR_MS
سه شنبه 27 دی 1390, 18:13 عصر
سلام
هنوز مشکلم حل نشده

davood-ahmadi
پنج شنبه 29 دی 1390, 13:58 عصر
نمونه برنامه ات رو بذار تا بتونم کمکت کنم. فکر کنم اینجوری راحت تر باشی