PDA

View Full Version : سوال: پرسش در مورد web Browser

shakery
دوشنبه 26 دی 1390, 19:37 عصر
سلام دوستان عزیز
من سوالی در مورد web Browser در سی شارپ دارم من با استفاده از web Browser سایتی را در برنامه باز می کنم و داخل سایت چندتا عکس است که من می خوام از اون عکس ها استفاده کنم این هم بگم که نمی خواهیم از آدرس اون عکس استفاده کنم
با تشکر از شما

meysamrt
دوشنبه 26 دی 1390, 21:30 عصر
using System.Net;
using System.IO;

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
webBrowser1.Navigate("your url");
}

private void webBrowser1_DocumentCompleted(object sender, WebBrowserDocumentCompletedEventArgs e)
{
if (webBrowser1.ReadyState == WebBrowserReadyState.Complete)
{
HtmlElementCollection imgs = webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("img");
WebClient wc = new WebClient();
string src;
foreach (HtmlElement element in imgs)
{
src = element.GetAttribute("src");
wc.DownloadFile(src, Path.Combine("d:\\", Path.GetFileName(src)));
}
}
}

shakery
دوشنبه 26 دی 1390, 21:42 عصر
سلام دوست عزیز
دستتون درد نکنه از این که جواب من رو دادید ولی من می خواستم ببینم میشه بدون اینکه از تابع Download استفاده کنم فقط همون عکسی که در webBrowser است استفاده کنم این عکس ممکن است در هر بار تغییر کند پس با دانلود از طریق آدرس اون، عکسی که نمایش داده شده با عکس داخل WebBrowser متفاوت است.

meysamrt
دوشنبه 26 دی 1390, 22:17 عصر
خود WebBrowser اون عکس رو در Internet Temporary Files دانلود میکنه و بعد نمایش میده. دقیق منظور و هدفتون رو از این کار بگید شاید بتونم کمکتون کنم

shakery
دوشنبه 26 دی 1390, 22:30 عصر
عکسی که من می خوام تقریبا میشه گفت یه عکس امنیتی است و چون باید متن نوشته شده در اون عکس رو وارد کنیم تا وارد سایت بشیم پس اگر بخواهیم از آدرس اون عکس استفاده کنیم پس از دانلود عکس، متن نوشته شده نیز عوض میشه در حالی که متن عکس داخل WebBrowser تغییر نکرده است

shakery
دوشنبه 26 دی 1390, 22:33 عصر
آیا امکان دارد عکس داخل Internet Temporary Files را برداریم

senaps
دوشنبه 26 دی 1390, 22:52 عصر
هدف شما اینه که یه برنامه ای بنویسین که کپچا های سایت های مختلف رو براتون بگیره و به شما نشون بده و شما وارد کنی....(این یه شغل برای هکر ها هستش!! جالبه که احتمالا ایرانی ها هم کم کم دارن از این کارا میکنن!!)....
در هر صورت،با هر بار دانلود شدن عکس چون اسمش تفاوت داره،به صورت جداگانه ذخیره میشه...در حقیقت،عکس امنیتی 1 اگر به شما نشون داده بشه،عکس شماره 1 هم دانلود میشه و به همین صورت....(در نهایت این عکس ها تو دیتابیس ذخیره شدن و هر کدوم یه اسم دارن دیگه!)....

shakery
دوشنبه 26 دی 1390, 23:12 عصر
آدرس عکس یکی است و تغییر نمی کند اما هر بار که آدرس رو وارد می کنیم عکس جدیدی ظاهر میشه
ذخیره تمام عکس ها به نظر منطقی نیست چون از یک جهت تعداد عکس ها مشخص نیست و ممکن است خیلی ساده زیاد باشه و از طرفی ممکن است اصلا عکسی وجود نداشته باشه و عکس در همون لحظه ی درخواست ایجاد بشه بگذریم...
بعد از گرفتن عکس نیازی نیست که من اون رو وارد کنم فقط به عکس نیاز دارم تا با انجام پردازش هایی که برنامه روی آن انجام میدهد تغیراتی رو در اون ایجاد کنم