PDA

View Full Version : سوال: ارسال انبوه پيام كوتاه توسط كامپوننت Kylix بدون استفاده از حلقه

mgh64120
چهارشنبه 28 دی 1390, 18:25 عصر
سلام بر همه دوستان و عزيزان برنامه نويس
:چشمک:
قبل از اينكه اين تاپيك رو ايجاد كنم جستجو كردم، ولي پاسخي پيدا نكردم.
سؤال بنده از عزيزاني كه با كامپوننت Kylix كار كرده اند اينه كه آيا اين كامپوننت متدي داره كه با اون بتونيم پيام كوتاه رو بصورت انبوه بفرستيم؟ يعني به اون يك متن و يك ارايه كه شامل چند شماره تلفن هست رو بدهيم و اون با يك بار اجراي اون متد، پيام كوتاه رو به همه گيرندگان ارسال كنه؟ :متفکر:
البته ناگفته نماند من اينكار رو از طريق حلقه بصورت تك تك و طبق متد زير انجام دادم، ولي زمانبر هست.

axKylixSMS.SendSMS(PhoneNo, 'متن پيام كوتاه')
با تشكر از همه عزيزان.
بدرود./ :بوس:

M.KH-SH
چهارشنبه 28 دی 1390, 19:26 عصر
این کار با کامپوننت kylix تنها با استفاده از حلقه هاست شما از طریق خود موبایل هم بخواین چندین پیام ارسال کنین نیاز به زمان داره چون هر پیام برای یک شماره خواص داره ارسال میشه و فکر نکنم جز استفاده از حلقه روشه دیگه ای برای ارسال انبوه باشه

mgh64120
چهارشنبه 28 دی 1390, 23:13 عصر
این کار با کامپوننت kylix تنها با استفاده از حلقه هاست شما از طریق خود موبایل هم بخواین چندین پیام ارسال کنین نیاز به زمان داره چون هر پیام برای یک شماره خواص داره ارسال میشه و فکر نکنم جز استفاده از حلقه روشه دیگه ای برای ارسال انبوه باشه
سلام
اگر از روش حلقه استفاده كني، براي ارسال هر پيامك حدود 5 الي 7 ثانيه زمان مي بره.
حالا اگر بخواي 100 تا پيامك بزني دست كم حدود 9 دقيقه طول ميكشه و اين وقت زيادي هست. حالا 1000 تا پيامك چي؟؟؟؟؟
البته من رفتم دنبال دستورات AT ولي خيلي پيچيده و وقت گيره و ثانيا نتونستم پيامك فارسي ارسال كنم و ثالثا نمي دونم با اون ميشه بدون حلقه گروهي پيامك ارسال كرد؟؟؟
خيلي متشكرم.
بدرود./

M.KH-SH
پنج شنبه 29 دی 1390, 10:47 صبح
حالا اگر بخواي 100 تا پيامك بزني دست كم حدود 9 دقيقه طول ميكشه و اين وقت زيادي هست. حالا 1000 تا پيامك چي؟؟؟؟؟بازهم همون سئوال من:::: شما با موبایل برای چند تا شماره تا الان پیامی ارسال کردین؟؟؟
اگه ارسال کرده باشین متوجه زمانی که برای ارسال هست میشن
درسته برای ارسال زمان میبره که این زمان با توجه به مدل gms modem & gsm mobile که استفاده میکنین و یا سرعت پرت انتخاب شده تفاوت داره ولی کلا زمان بر هست

دستورات at همن خیلی پیچیده هستن و برای ارسال هم تا الان من کد درستی پیدا نکردم ولی اینو هم میدونم که اونم برای ارسال گروهی باید از حلقه استفاده بشه

همونطور که در جریان هستین ارسال گروهی از طریق هر وسیله یا باید شماره ها جدا جدا به دستگاه داده بشه یا باید با کارکتر , از هم جدا کنین که در هر صورت باز وارد حلقه میشه

برای جلوگیری از هنگ شدن برنامه هنگام ارسال بهتره که یک صفحه پیغام بسازین و در زمان ارسال برنامه رو enable=false قرار بدین و اون پیغام ظاهر بشه به کاربر بگه به سیستم تا اتمام کار دست نزن

این کار خودم انجام دادم و کاربرام مشکلی با این بخش نداشتن و به خوبی دارن ارسال میکنن

mgh64120
پنج شنبه 29 دی 1390, 15:29 عصر
برای جلوگیری از هنگ شدن برنامه هنگام ارسال بهتره که یک صفحه پیغام بسازین و در زمان ارسال برنامه رو enable=false قرار بدین و اون پیغام ظاهر بشه به کاربر بگه به سیستم تا اتمام کار دست نزن
سلام
من اينكار رو قبلا انجام دادم و مشكلي با هنگ كردن ندارم و فقط مشكل من زمان هست.
ممنون از توجهتون.
بدرود./