PDA

View Full Version : تغییر در برنامه ادیتور htmlarea

پدرخوانده
دوشنبه 23 آبان 1384, 11:34 صبح
من در یکی از سایتها از این برنامه(HTMLAREA) استفاده کردم (البته با قدری تغییرات (فارسی کردن، تنظیم قسمتهای مربوط به اضافه کردن عکس (جهت آپلود مستقیم در سرور) و .....) ولی پس از مدتها به مشکلی برخورد کردم که به هنگام فراخوانی فایل از ورد به داخل محیط برنامه باعث ایجاد فاصله بین سطرها و دردسرهای دیگه می شود
بعد برنامه FCKEDITOR را دیدم (البته فارسی شده اش) دیدم خیلی جالبه و برای اینکار (فراخوانی اطلاعات فایل ورد از حافظه) یک آیکون خاص گذاشته که به هنگام استفاده از آن دیگر این مشکل ایجاد نمی شود
به علت تغییراتی در که برنامه HTMLAREA دادم دیگه تمایل ندارم که سراغ ادیتور دیگه ای برم می خواستم بدون امکان قرار دادن این آیتم (فراخوانی اطلاعات ورد از حافظه در داخل محیط HTMLAREA) در برنامه وجود دارد؟

tabib_m
دوشنبه 23 آبان 1384, 11:49 صبح
کد برنامه php ه ؟

پدرخوانده
دوشنبه 23 آبان 1384, 12:04 عصر
نه عزیز جان اکثر اینگونه برنامه ها (ادیتور صفحات وب) بصورت html ,javascript هست ولی خوب تو محیطهای مختلف می تونه اون رو صدا بزنی
و در مورد فوق بله در قسمتهای آپلود عکس و فایل ضمیمه و طراحی و .... از کد php استفاده کردم بخاطر همین نمی خواهم سراغ برنامه fckeditor برم و می خواهم درصورت امکان این قابلیت (فراخوانی فایل ورد از حافظه) را به این برنامه (htmlarea) اضافه کنم

tabib_m
پنج شنبه 26 آبان 1384, 12:41 عصر
نه عزیز جان اکثر اینگونه برنامه ها (ادیتور صفحات وب) بصورت html ,javascript هست
خوب منم جون دیدم توی این انجمن مطرح کردی تعجب کردم و برای همین برسیدم با phpه یا نه!

اعظم
شنبه 28 آبان 1384, 10:48 صبح
من از این ادیتور استفاده کردم و مشکلشو رفع کردم

چند نکته رو چک کن
اگر رفع مشد کد بخش دریافت اطلاعات فیلد مورد نظر و نمایش رو برام بزار تا مشکلش و بگم

1- وقتی مقدار فیلد را دریافت کردی کرکتر رفتن سر خط رو با <br> تبدیل نکن مثلا از دستور
$n_text=str_replace("\r\n","<br>",$n_text);
استفاده نکن
2- در موقع نمایش مجدد برای ویرایش اطلاعات از دستور زیر استفاده کن
echo(stripcslashes($n_text))

به صورت زیر:
<textarea id="ta" name="ta" style="width:99%" rows="50" cols="60" dir=rtl tabindex="17" ><?php echo(stripcslashes($n_text)) ?></textarea