PDA

View Full Version : Backup از Table و Restore در بانک دیگر

Bahram0110
جمعه 07 بهمن 1390, 13:52 عصر
سلام

من قصد دارم از چند تا جدول بک آپ بگیرم و جدول ها را به دیتابیس دیگری منتقل کنم.
ظاهرا sql server management studio فقط full backup میگیره.
بنده تو این زمینه زیاد کار نکردم. آیا راهی وجود داره که بشه این کار را انجام داد؟

سوال دیگر اینکه بک آپ ها فقط با فرمت .bak ذخیره می شن؟ نمی شه با فرمت sql ذخیره کرد و قسمت های اضافی رو دستی حذف کرد یا فقط کوری های دلخواه را execute کرد؟

با تشکر

Bahram0110
جمعه 07 بهمن 1390, 19:05 عصر
ممنون میشم اساتید کمک کنند.
واقعا sql server در مقایسه با mysql از بعضی جهات خیلی خیلی ضعیفه.
برای یک کار خیلی ساده باید خبره باشی! نه برنامه ی مدیریت تحت وب درست حسابی داره و نه سیستم مدیریتی تحت ویندوزش کامل هست. (حرف دل بود)

Bahram0110
شنبه 08 بهمن 1390, 15:51 عصر
واقعا sql server امکان انتقال جدول را نداره و فقط باید فول بک آپ منتقل بشه؟ :گیج:

Bahram0110
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 17:02 عصر
مشکل به هر طریقی بود حل شد.
کاش لا اقل مدیران و کاربران فعال این بخش جوابی می دادند تا کمی دلگرم بشیم.
تا جایی که تحقیق کردم این امکان در sql server وجود نداره :متعجب: و کاربران زیادی با این مشکل مواجه هستند. البته شاید دلیلش این باشه که بعضی جداول دیتابیس با هم در ارتباط هستند.
با مشکلات دیگری هم برخورد کردم از جمله اینکه فول بک آپ حتما باید با همان نام دیتابیس قبلی Restore بشه!

لطفا به SQL Server افتخار نکنید :لبخند:
عشق است MySQL

in_chand_nafar
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 17:21 عصر
نيازي نمي بينم تا My sql (اين برنامه در مقابل مايكروسافت SQL عددي نيست)با SQL‌مقايسه كنم
اما در مورد سوال شما
اين حالتي كه شما خواستي با استفاده از Export جداول به بانك اطلاعاتي مقصد امكان پذير
حال مقصد مي تونه توي يه سرور ديگه يه بانك اطلاعاتي ديگه باشه يه يه فسقل بانك مثل My SQL باشه
حالا اگر شما مي خواهي از چند تا جدول بكاپ بگيري و ببري توي يه سرور ديگه بياندازي (در صورتيكه به سرور مقصدت دسترسي نداري) بهتر يه بانك خالي توي سرور مبدا درست كني جداول مورد نظرت رو روي اون Export كني و بعد از اين بانك اطلاعاتي ايجاد شده Backup بگيري بعدش توي سرور مقصد اون رو Restore كني بعدش هم مي توني از جداول اون توي هر بانك اطلاعاتي با Import كردن استفاده كني

موفق باشي در ضمن اينجا انجمن SQL است و ربطي به Mysql و اوركل ندارد