PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد کامپوننت telerik

mahdad sepah
سه شنبه 11 بهمن 1390, 20:53 عصر
سلام دوستان
من می خواهم یک پروژه نسبتا بزرگ را شروع کنم،قصد دارم از telerik استفاده کنم حالا سوالم این است که آیا کامپوننت خوبی است،وسط پروژه مشکل ساز نمیشه،در کل امتحانش را پس داده میشه بهش اطمینان کرد؟

mahdad sepah
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:08 صبح
دوستان خواهشا یاری کنید

mahdad sepah
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 12:43 عصر
یعنی کسی با تلریک کار نمی کنه؟

amir3321
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 13:47 عصر
من از گرید اون استفاده کردم مشکلی باهاش نداشتم فکر کنم ورژن developer اون نیاز به هیچ کرکی هم نداشت فقط یادمه من در فیلتر و جستجو با علامت * مشکل داشتم که احتمالا در ورژنهای جدیدتر اصلاح شده باشد چون من بعدا رفتم سراغ جانوس دیگه خبری ازش ندارم کارکردن با اون هم راحت بود

zarrinnegar
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 14:04 عصر
شما فکر میکنی تلریک و جانوس و devexpres توی کرک با هم فرق میکنند؟
توی کرک فرقی با هم نمیکنن و تقریبا چند تا شرکت هستند که کرکشون میکنه

پس فرقی نمیکنه
خود ویژوال هم کرک شده است ویندوزمون هم کرک شده است
برو جلو نترس
فقط تنها مشکلی که ابزار های این تیپی دارن اینه که چون با دیتا ها Offline برخود میکنه
یکمی توی حجم داده بالا کند میشه و از طرفی چون ترکیب ابزار ها رو استفاده میکنن ، باز هم یکم سیستم رو کند میکنه

mahdad sepah
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 14:32 عصر
پس تاییدش می کنید در کل؟
کامپوننت بهتری سراغ دارید؟

amin.bdn
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 00:02 صبح
من تو پروژه ویندوزی و سیلورلایتی ازش استفاده کردم، به نظر من نسب به بقیه گزینه مناسب تری! به دلایل زیر:
1- نسخه های کرک شده جدیدشو سریع می تونی گیر بیاری، من یک ورژنو لازم داشتم فکر کنم 2 هفته از ارائه اش نگذشته بود. مثل پکیج ComponentArt هم مشکلات کرک و لایسنس کمتر بر می خوری
2- امکاناتی که ارائه می کنه ، زیاده (نسبت به بقیه شرکت ها) و اینو می تونی توی دمو ها هم مشاهده کنی، ولی موقعه پیاده سازی بعضی وقتها یکم اذیت می کنه و این جالب نیست!
3- مستندات خوبی داره
4- پشتیبانی خوبی داره ، من از فروم هاش استفاده کردم و به عنوان یک کاربر عادی ....نهایتاً 1 هفته ای جواب می گرفتم.

این مواردی که گفتم نظر شخصی و تجربی خودم بود. شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشند