PDA

View Full Version : طراحی جدولی به شکل زیر

lahtagolfa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 21:45 عصر
سلام من می خوام یه جدول تو فرمم درست کنم که مثل شکل زیر باشه خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید با کد نویسی چطور این کار رو انجام بدم.

81878

meisam3322
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 22:52 عصر
اطلاعات از بانک قراره خونده بشه یا اطلاعات رو توی برنامه مشخص میکنین و دتسی وارد میشه ؟؟؟

lahtagolfa
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 22:56 عصر
نام در.س رو باید از جدولم بگیره و نام ازمون رو هم دستی وارد کنم و یه جدول مثل شکل با سطر و ستون های خالی بده که بشه توش نوشت

crazy_1892
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 09:12 صبح
دوست عزیز با گرید میشه
با این امکان که هر ردیفی که بخواهی با نوشت در آن سطر برات ایجاد میشه

shadi khanum
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 11:43 صبح
اگه تعداد درسهاتون ثابت نیست و از دیتابیس میاد ، باید اول تو DesignTime یه گرید تو فرمتون بذاری و یه ستون بهش Add کنی به نام ExamName که بعدا کاربر نام زمونها رو توش دستی وارد میکنه..
بعد تو برنامه اونجایی که نام درسهات رو میخونی و تو یه جدولی میریزی، یه loop بزنی روی اون جدول و به ازای هر ردیف اون جدول یه ستون به گریدتون اضافه میکنی...
موفق باشی

lahtagolfa
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 12:33 عصر
اگه تعداد درسهاتون ثابت نیست و از دیتابیس میاد ، باید اول تو DesignTime یه گرید تو فرمتون بذاری و یه ستون بهش Add کنی به نام ExamName که بعدا کاربر نام زمونها رو توش دستی وارد میکنه..
بعد تو برنامه اونجایی که نام درسهات رو میخونی و تو یه جدولی میریزی، یه loop بزنی روی اون جدول و به ازای هر ردیف اون جدول یه ستون به گریدتون اضافه میکنی...
موفق باشی
میشه یه نمونه کد اگه دارین بدین ممنون