PDA

View Full Version : راهنمای برای شروع کار با وِیژال بیسیک دات نت

kalantari.103
پنج شنبه 13 بهمن 1390, 08:29 صبح
سلام وعرض خدمت تمامی دوستان
من به مقتضای شغلم با اکسس کار کردم به مرور زمان درآن پیشرفت کردم تا به امروز توانستم برنامه بزرگی با کارکرد نسبتا خوبی برای کار درشبکه ایجادکنم دراین راه با دستورات وتوابع ویژال بیسیک بطور کامل آشنا شدم وبا کمک آنها بازده خوبی داشتم و صد البته رضایت مدیران خود را بطور کامل جلب کردم اما در ادامه این راه تصمیم گرفتم ازویژال دات نت استفاده کنم البته سی دی آموزشی آن را تهیه کردم ومتوجه شدم از لحاظ نگارش دستورات
چندان تفاوت اساسی با ویژال بیسیک موجود دراکسس نمی کند . اما برای ارتباط برقرارکردن ویژال با اکسس وهمچنین استفاده کارآمد ازآن واستفاده کنترل دیتا گرید دچارمشکلاتی شدم البته شاید دلیل این مشکلات
ساختار ذهنی خود من باشد وشاید بنده به کار به روش ویزاردی که در اکسس باب است عادت کرده ام
لذا ازهمه دوستان استدعا دارم من را برای شروع موفق راهنمایی کنند. واگر سورس و یاپروژه آماده دارند برای ارسال نمایند
باتشکر دعا گوی شما
مبتدی اما جدی!

swallow.pa
جمعه 14 بهمن 1390, 11:07 صبح
سورس و پروژه تو اینترنت پره فقط شما باید کاری بکنید که مشکلاتتون رو در سایت مطرح کنید تا بشه کمکی کرد

kalantari.103
یک شنبه 16 بهمن 1390, 07:48 صبح
متشکرم ، بسیارلطف فرمودید.
اگر سورس برای کار با دیتابیس دارید برای من بگذارید.

meisam3322
یک شنبه 16 بهمن 1390, 14:27 عصر
www.codeproject.com
www.planet-source-code.com

Hybrid
یک شنبه 16 بهمن 1390, 20:56 عصر
سلام ،

اگه مفاهیم کار با بانک رو خوب بلدی بهترین راه حل اینه که بیای نمونه کد های و پروژه های مربوط به بانک رو نگاه کنی و به کار ببری ..

موفق باشید./

kalantari.103
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 07:43 صبح
متشکرم ، لطف فرمودید.

aminomidi
شنبه 22 بهمن 1390, 08:47 صبح
سلام . من هم تازه به جمع اعضای برنامه نویس پیوستم . دانشجوی نرم افزارم و به علت پیشنهاد یکی از دوستان خیلی تمایل دارم وی بی دات نت رو یاد بگیرم . اگه می تونید کمکم کنید با آی دی تماس بگیرید . خیلی ممنون میشم و هرگز این لطفتون رو از یاد نمی برم . من منتظر شما هستم .
amin.omidi69

swallow.pa
شنبه 22 بهمن 1390, 09:10 صبح
سلام . من هم تازه به جمع اعضای برنامه نویس پیوستم . دانشجوی نرم افزارم و به علت پیشنهاد یکی از دوستان خیلی تمایل دارم وی بی دات نت رو یاد بگیرم . اگه می تونید کمکم کنید با آی دی تماس بگیرید . خیلی ممنون میشم و هرگز این لطفتون رو از یاد نمی برم . من منتظر شما هستم .
amin.omidi69
دوست گرامی شما باید مفاهیم بنیادی در زمینه نرمال سازی پایگاه داده و ساخت جداول و ... ابزارهای گزارشگیری و بعد خود وی بی دات نت رو یاد بگیرید