PDA

View Full Version : سوال: ارسال ایمیل گروهی

.fatemeh
دوشنبه 17 بهمن 1390, 11:53 صبح
سلام
به نظرتون با استفاده از تابع mail می شه نزدیک به بیست هزارتا ایمیل رو به صورت گروهی و یکجا ارسال کرد؟
اگر دوستان در این رابطه برنامه خاصی رو می شناسند ممنون می شم کمک کنن.

MMSHFE
دوشنبه 17 بهمن 1390, 12:31 عصر
میشه ارسال کرد اما باید ببینید تنظیمات سرور سایت شما اجازه میده یا نه و ممکنه اگه از حد خاصی بیشتر بشه، بعنوان Spammer شناخته بشین. میتونید از اشتراک GMail با کمک تنظیمات SMTP اون استفاده کنید. برای مثال، هر اشتراک GMail به شما اجازه ارسال 500 پیام در روز میده و اگه چندین اشتراک بسازید و در بسته های 500تایی با هرکدوم بفرستید، میتونید روزانه 20هزارتا یا حتی بیشتر رو هم ارسال کنید. موفق باشید.

wallfa
دوشنبه 17 بهمن 1390, 12:34 عصر
نظر شخصی بنده اینه که با استفاده از یه وی پی اس این کار کنید ، هم قیمت مناسب و هم امکاناتی که داره !
http://www.persianwhois.com/specialoffers/1-latest/50-linux-vps-specialoffer.html

.fatemeh
دوشنبه 17 بهمن 1390, 13:11 عصر
یه نرم افزار رو به نام Email Sender Deluxe دانلود کردم.
فرض کنید چندین اشتراک هم ایجاد کردم.
توی این نرم افزار نام SMTP SERVER رو به ازای هر اشتراک می خواد .
نمی دونم باید چی بنویسم :متفکر:
می شه راهنمایی کنید

MMSHFE
دوشنبه 17 بهمن 1390, 16:11 عصر
توی این صفحه (http://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=en&answer=13287) تنظیمات SMTP و POP گوگل رو ذکر کرده. موفق باشید.

MostafaEs3
سه شنبه 18 بهمن 1390, 01:59 صبح
//////////

رضا قربانی
سه شنبه 18 بهمن 1390, 17:38 عصر
یه توصیه به همه ی دوستانی که خیلی علاقه به ارسال ایمیل گروهی و ایمیل مارکیتنگ دارن ... از سرور خودتون در ساعت بیشتر از 300 تا ایمیل نفرستید چون اسپم میشید !! از SMTP یاهو و جیمیل در روز 100 تا بیشتر اجازه نمیده بهتون ... خودمم اول فکر میکردم روزی 500 تا هست ولی وقتی از یک استاد ایمیل سوال کردم گفت 100 تا ... (البته AOL اجازه 200 تا رو در روز میده)

بعدش خانم فاطمه گفتن تابع mail در صورتی که این تابع اگه header ها توش ست نشه درصد اسپم فوق العاده میره بالا ... توصیه میکنم از کلاس phpmailer استفاده کنید ...

یک سوال دیگه هم بود اونم در مورد اشتراک هاست که با این کلاس شما براحتی میتونید به همه جا وصل بشید !!!

من که 2 ماهه دارم روی ایمیل ها کار میکنم و پدرم داره درمیاد !! :عصبانی++: ولی اگه سوالی چیزی دارید من درخدمتم

عجـــب . 300 در ساعت

من چند وقته دارم کار می کنم و تست هم گرفتم و همه هم می گن که هر دقیقه بیش از 3 ایمیل ارسال نکنید پس در ساعت می شه 60*3 که 180 تا در میاد . 300 از کجا اومده ؟

MostafaEs3
سه شنبه 18 بهمن 1390, 21:42 عصر
//////////

nader3
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 14:02 عصر
سلام خانوم محترم شما میتونید از سرور میل خانگی استفاده کنید. یکی از اینا اسمش RaidenMAILD هست. دانود کنید نصب کنید ایمیل بفرستید. فقط اگه یک ایمیل تکراری چند بار به یه نفر ارسال بشه yahoo آی پی شما رو به spamhouse معرفی میکنه. حواستونو جمع کنید مشکل پیش نمیاد

MostafaEs3
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 15:21 عصر
//////////

.fatemeh
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 10:57 صبح
دوستان من نمی خوام ایمیل مارکیتینگ راه بندازم که!!!!!!!!
فقط می خوام برای یه بار به این افراد ایمیل html ارسال کنم.
حالا هم با همین yahoo و gmail کارم راه افتاده
فقط توی صفحه از position:absolute استفاده کردم هرچی css گذاشتم جواب داده فقط همین position کار نمی کنه
حالا چه کارش کنم ؟؟؟:عصبانی:

MMSHFE
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 11:55 صبح
مشکلش چیه؟ اگه جایی که میخواین ظاهر نمیشه، مشکل از اینه که position:absolute موقعیت رو نسبت به کنترل والد مشخص میکنه نه نسبت به صفحه. مثلاً اگه یک div بگذارین که position اون relative باشه و داخلش یک img با position:absolute بگذارین، نسبت به مکان div تعیین میشه نه نسبت به صفحه. برای تعیین موقعیت دقیق، عنصرتون رو مستقیماً داخل body بگذارین.
موفق باشید.

.fatemeh
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 13:16 عصر
یه تصویر بزرگ دارم که کل صفحه رو می گیره دوتا div دارم که می خوام روی این تصویر قرار بگیره به div ها position:absolute دادم که روی تصویر بزرگ بیاد
وقتی خودم اجرا می کنم درسته توی ایمیلی که به دست شخص می رسه مشکل داره.

MMSHFE
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 13:21 عصر
تصویرتون رو position:absolute و z-index: 1 بدین و بعد، به divها هم position:absolute و z-index: 2 بدین تا روی تصویر قرار بگیرن. موفق باشید.