PDA

View Full Version : انتقال داده از جدولی به جدول دیگر با دو سرور متفاوت

sheibanizaveh
دوشنبه 17 بهمن 1390, 22:43 عصر
سلام خدمت همه دوستان
من میخوام اطلاعات یک جدول بطور کامل به یک جدول با فیلد های مشترک به یک سرور دیگه در یک سیستم دیگه ارسال کنم . یک سری اطلاعاتی بدست آوردم که جواب نمیده از همه اساتید درخواست کمک دارم . خیلی ممنون .

Dim Strsql_in As String = "INSERT INTO Server1.DatabaseX.DBO.TableX(FildeZ) SELECT (FildeZ) FROM Server2.TableY.DBO.TableY"
Dim Cmd As SqlCommand
Cmd = New SqlCommand(Strsql_in, New SqlConnection("Data Source=.;Initial Catalog=TableX;Integrated Security=True"))
Cmd.Connection.Open()
Cmd.ExecuteNonQuery()
Cmd.Connection.Close()

حالا اگر server1 آدرس IP برابر 192.168.0.1 من چه جوری جای اسم SERVER1 آی پی مورد نظر رو بنویسم اصلا باید دستور بالا رو چجوری نوشت من هرجوری اسم SERVER ها رو نوشتم خطا میگیره . از همه استاتید کمک می خوام خیلی ممنون .

ghazal0
دوشنبه 17 بهمن 1390, 23:13 عصر
سلام
این دستوری که نوشتید نمی تونه درست باشه چون کانکشن دستور شما به یکی از سرورها متصل است .
به نظرم اطاعاتتون رو با یه command بخونید و بعد خروجی رو حالا لیست و یا دیتاست را در جدول دیگه درج کنید.

sheibanizaveh
سه شنبه 18 بهمن 1390, 09:48 صبح
سلام
این دستور برای دو دیتابیس کار میکنه از دوستان که کمک گرفتم این دستورو پیشنهاد کردند , میتونید مثالی برام بزنید .

nedata
سه شنبه 18 بهمن 1390, 23:21 عصر
اين دستور براي دو تا ديتابيس در sqlserver كار مي كند اما چون شما داريد از application استفاده مي كنيد و با زبان Vb مي نويسيد متفاوت است چون كانكشن به يك جاي ديگر متصل است

baktash.n81@gmail.com
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 08:37 صبح
اگه در محیط SQL مخواهید این کار را انجام بدید ... Link سرور

اگر در محیط برنامه نویسی .net هستید که LinQ برای اینجور مشکلات راه حل بسیار ساده و خوبی داره ... اما از نظر منطق کاری شما باید اطلاعات رو بیارید تو لایه برنامتون بعد بفرستید روی اونیکی سرور ... اما اگه بخواهید با همون کدی که نوشتین اینکارو بکنین یا از رویه سرور مستقیم اطلاعات رو ببرید به یه سرور دیگه باید دوتا سرور همدیگرو ببینند و اونجایی که مبدا هست اونیکی سرور رو به عنوان link server براش تعریف شده باشه ...

sheibanizaveh
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 18:34 عصر
سلام baktash.n81@gmail.com (http://barnamenevis.org/member.php?232678-baktash.n81-gmail.com) عزيز
مي توني برام در قالب يك كد توضيح بدي بايد چيكار كنم
ممنونت مي شم