PDA

View Full Version : سوال: ذخیره اطلاعات ثبت شده در مرورگر

habib1367
سه شنبه 18 بهمن 1390, 17:43 عصر
سلام
میخوام تو یه سایت 200 تا شماره ثبت کنم بعد این 200 تا شماره رو یه بار دیگه تو اکسل بنویسم برنامه یا راه کاری بهم بدیت تا در همون مرحله اول که ثبت نام کردم همزمان با ثبت نام شماره ها بره مثلا تو یه فایل txt هم ذخیره بشه که بعدا من راحت بهش دسترسی پیدا کنم و دوباره نخوام وقت بزارم و از اول یه بار دیگه این شماره ها رو تویه اکسل هم وارد کنم.

ممنون میشم کمکم کنید.

habib1367
سه شنبه 18 بهمن 1390, 17:48 عصر
اینم توضیحاته کامل تر من در روز باید چندین شماره تلفن و سریالشو تو سایت ثبت نام کنم بعد دوباره باید این شماره و سریال رو یه بار دیگه ببرم تو اکسل. حالا میخوام همزمان موقعی که ثبت نام میکنم من که یه بار این شاره و سریالو تایپ میکنم بره و یه جا دیگه ذخیره بشه تا بعد بردارمش و ببرم تو اکسل و نخوام یه کار تکراری انجام بدم.

اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 796x665 و حجم آن 117 کیلوبایت میباشد.http://up1.iranblog.com/images/41589521228997777099.jpg

shadi khanum
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 08:16 صبح
دوست عزیز شما داری خودت میگی دیگه اطلاعات رو همزمان که تو دیتابیستون insert میکنید تو فایل هم write کنید (دفعه اول write کن و دفعات بعد append کن به ته اون فایل)و مثلا بین هر مقداری(فیلدی که insert میکنی) هم کاما یا tab بزارید و بعد از ذخیره هر رکورد یک خط به پایین برید. بعد میتونید اون فایل Text رو توی اکسل import کنید.
موفق باشید

habib1367
چهارشنبه 19 بهمن 1390, 10:29 صبح
نیاز به راهنمایی و جزئیات بیشتری دارم .:ناراحت:
من منتظر شماهام که استارت کارمو بزنم