PDA

View Full Version : سوال: بنظرتون سایت ارسال اس ام اس می تونه سودآور باشه؟

idocsidocs
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:13 عصر
من یه سفارش گرفتم که باید برای مشتری یه سایت ارسال اس ام اس ایجاد کنم.

بنظرتون این سایتها سودآور هستن؟

اگر سود آور هستن یکی از این سایتها برای خودم هم راه می ندازم.

MostafaEs3
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:19 عصر
//////////

idocsidocs
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:36 عصر
اگه منظورت پنل ارسال اس ام اس هست ، اگه قیمت مناسب برای پیامک ها بدید آره سودآور هست .چون من سایتایی دیدم که هرپیامک تا 9 تومن اومدن پایین ... بعد اینکه بانک شماره هم باید داشته باشید . تبلیغات موثر ایمیلی یا بنر هم اگه داشته باشید 100% موفق میشید

سود این کار چقدر هست؟

MostafaEs3
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:48 عصر
//////////

billgivz
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 18:54 عصر
امروزه به علت زیاد بودن تعداد این سرویس ها و قیمت های پایین که خدا میدونه چیکار میکنند منظورم عدم ارسال همه اس ام اس و .. آنچنان سودی نداره

و صرفا به سود پولی که از طرف واسه ارسال اس ام اس میگیرنند و داخل بانک میزارند پسنده میکنند

idocsidocs
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 19:18 عصر
و صرفا به سود پولی که از طرف واسه ارسال اس ام اس میگیرنند و داخل بانک میزارند پسنده میکنند
مگر پنلهای ارسال اس ام اس بغیر از این سود، راه دیگه ای هم برای درآمد زایی دارن؟

ببین نمیشه گفت چقدر دقیقا سود داره ... بطور مثال ایمیل مارکتینگ که الان ما داریم روش کار میکنیم ، با توجه به ایمیل هایی که داره باز میشه و به گفته ی یک شرکت سود خیلی خوبی داره
منظورتون از ایمیلهایی که داره باز می شه چیه؟
چطور ایمیلها رو جمع آوری می کنید؟

MostafaEs3
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 19:59 عصر
//////////

xoogle.ir
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 20:21 عصر
تکنیک فهمیدن ایمیل های باز شده رو اگه میشه دوست عزیز همین جا آموزش بده تا ما هم استفاده کنیم.

MostafaEs3
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 20:37 عصر
//////////

idocsidocs
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 21:48 عصر
به یک دلیل توی سایت بصورت عمومی نمیتونم یاد بدم !! :لبخند::لبخند: من یه راه می شناسم که می شه توی ایمیل لینک یه تصویر (که در اصل یه اسکریپت هست) رو گذاشت. وقتی تصویر لود می شه اسکریپت فعال می شه و پردازش مورد نظر رو انجام می ده.

بدیه این روش اینه که اگر کاربر تصاویر رو غیر فعال کنه اسکریپت هم نمایش داده نمی شه. توی خیلی از سرویس دهنده های ایمیل هم اجازه لود همه تصاویر داده نمی شه.

البته این روش توی همین سایت هم بیان شده و تقریبا عمومی هست. شما از روشی غیر از این روش استفاده می کنی؟

MostafaEs3
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 22:07 عصر
//////////

idocsidocs
پنج شنبه 20 بهمن 1390, 23:53 عصر
آره از غیر این استفاده میکنم !!!! :لبخند::لبخند: از اینم برای اطمینان بیشتر !!

عجب !
حالا چرا توضیح نمی دید؟ فرمول شیمیایی که کشف نکردید.
حتما یه روش عمومی هست و خیلی ها از این روش استفاده می کنن.

MostafaEs3
جمعه 21 بهمن 1390, 00:04 صبح
//////////