PDA

View Full Version : نحوه رفرش کردن bindingnavigator بعد از اضافه کردن رکوردهای جدید

kaka2009
شنبه 06 اسفند 1390, 18:19 عصر
سلام
من یک برنامه دارم که در یک فرم فاکتور فروش آن به جدول یک رکورد اضافه میکند و بعد از اضافه شدن رکورد جدید و باز کردن فرم لیست فاکتورها که در آن من از یک bindingnavigator استفاده کرده ام آیتمهای آن فقط اطلاعات قبلی رو دارد و فقط وقتی کل برنامه رو می بندم و دوباره برنامه رو اجرا می کنم و بعد فرم لیست فاکتورها رو باز می کنم رکوردهای جدید را دارا می باشد.
لطفا یه راهنمایی نمایید که دیگر بدون بسته شدن برنامه و اجرای دوباره آن ، آیتمهای bindingnavigator به صورت خودکار رفرش شود.:متفکر:

shadi khanum
شنبه 06 اسفند 1390, 20:11 عصر
دوست عزیز منظورتون از رکوردهای bindingNavigator چیه؟

kaka2009
شنبه 06 اسفند 1390, 21:42 عصر
دوست عزیز منظورتون از رکوردهای bindingNavigator چیه؟

در واقع این bindingnavigator به یک dataset وصل شده است. منظور از رکوردها این است که وقتی شما مثلا یک فاکتور را ایجاد می کنید همراه با اضافه کردن اون فاکتور یک رکورد به جدول فروش اضافه می شود و بلا فاصله بعد از اضافه کردن اون رکورد به جدول ، به جدول فاکتور فروش اضافه می شود اما به dataset مربوط به bindingnavigator اضافه نمی شود و باید یکبار از برنامه خارج و سپس دوباره برنامه را اجرا کرد تا dataset مربوط به bindingnavigator رفرش شود.
در dataset مربوط به bindingnavigator یک جدولی است که از inner join کردن دو جدول مربوط به فاکتور فروش بدست آمده است.
اگه ممکن است یه راهنمایی نمایید.

kaka2009
شنبه 06 اسفند 1390, 22:53 عصر
لطفا هرچه سریعتر یک راهنمایی بفرمایید.
ممنون.

kaka2009
شنبه 06 اسفند 1390, 23:09 عصر
یک نفر نیست یک راهنمایی نمایید!

kaka2009
شنبه 06 اسفند 1390, 23:14 عصر
لطفا یه راهنمایی نمایید.:گریه:

kaka2009
دوشنبه 08 اسفند 1390, 10:30 صبح
یه نفر نیست که یک راهنمایی در مورد مشکل با رفرش نشدن bindingnavigator بکند!
ممنون.

kaka2009
دوشنبه 08 اسفند 1390, 11:04 صبح
از بین این همه برنامه نویس یکی پیدا نمیشه راه حل مشکل رفرش نشدن bindingnavigator رو بلد باشه؟:متفکر: