PDA

View Full Version : سوال: پر كردن فرم سايت ديگه

numberone1
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 02:47 صبح
سلام
ميخوام از سايت خودم فرم هاي ديگه توي سايت هاي ديگه رو پر كنم چطور ميتونم به اون فرم value ارسال كنم.
و يك مشكل ديگه هم اينكه يكي از اون فرم هائي كه ميخوام يك كد كپچا داره كه مال گوگله اونو چطوري ميتونم بيارم توي سايت نمايش بدم و تكميلش كنم بعد ارسال و انجام بدم؟
اگر بشه يه راهي پيدا بشه كه فقط كد كپچا توي سايت من فرخواني بشه و دستي پر بشه و فرم ها و بقيه اطلاعات از راه دور تكميل بشه كه كسي از آدرس سايت اصلي با خبر نشه خيلي خوب ميشه
ممنون

khanlo.javid
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 09:09 صبح
با سلام

دوست من فکر نمیکنم شما بتونید کد های کپچا رو تو سایت خودتون نمایش بدید چون اعداد این کد ها رندومی انتخاب میشن و امکان داره تو سایت شما یه چیزی ثبت کنه تو سایت سرویس دهنده یه عدد دیگه پس به نظر من بهترین راه حل اینه که کلا سایتو هک کنی وگرنه نمیتونی تشخیص بدی که اصلا مقادیر فرمو با چه متغییری میگیره پس به نظر من بی خیال شو یا حرفه ای هک کنش.

موفق باشی.

MMSHFE
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 12:38 عصر
اگه اینقدر راحت میشد کد کپچا رو توی سایت خودتون بیارین و ببینید، دیگه اسمش کپچا نبود. هدف کدهای CAPTCHA اینه که سایت توسط یک انسان بازدید بشه و کد وارد بشه تا جلوی نفوذ نرم افزارها و سایتهای مخرب گرفته بشه. موفق باشید.

khanlo.javid
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 12:43 عصر
اگه اینقدر راحت میشد کد کپچا رو توی سایت خودتون بیارین و ببینید، دیگه اسمش کپچا نبود. هدف کدهای CAPTCHA اینه که سایت توسط یک انسان بازدید بشه و کد وارد بشه تا جلوی نفوذ نرم افزارها و سایتهای مخرب گرفته بشه. موفق باشید.

با تشکر از شما MMSHFE (http://barnamenevis.org/member.php?55504-MMSHFE) من هم همین رو به این کاربر گرامی عرض کردم .

numberone1
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 16:07 عصر
خوب پس چطور ميتونم فقط content صفحه رو بدون هدر و فوتر توي سايت خودم باز كنم و فيلد هاشو به همراه كپچا تكميل كنم ارسال كنم؟
اين كه ديگه ميشه؟

MMSHFE
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 16:14 عصر
با cURL اون صفحه رو بخونید و قسمت فرمش رو با substr و... جدا کنید و توی سایتتون نشون بدین. فقط قسمت action رو اصلاح کنید که به صفحه مقصد در سایت اصلی اشاره کنه. موفق باشید.

numberone1
چهارشنبه 10 اسفند 1390, 16:18 عصر
ميشه حداقل يه لينك آموزشي از مبحثي كه ميگيد وبزاريد چون من تاحالا با curl كار نكردم
يا يه كلمه كليدي در مورد موضوع تاپيكم بگيد خودم سرچ كنم