PDA

View Full Version : میخوام تمام 20 دیتابیس sql server 2005 رو با هم بک آپ بگیرم ؟؟؟

shahinfarasystem
شنبه 13 اسفند 1390, 12:33 عصر
سلام روز به خیر
دو تا سوال دیتابیسی دارم
1) من حدود 20 تا دیتابیس توی SQL Server 2005 دارم میخوام ویندوزم رو عوض کنم1
اما نمیدونم چجوری میتونم همه اینها رو با هم Backup بگیرم و بعد از نصب ویندوز همه رو با هم دوبارهRestore کنم

2) برای اینکه بتونم دیتایس رو مثلا توی دستگاه دیگه ای استفاده کنم حتما باید اون رو , Attach Detach کنم یا می تونم به جای Detach سورس فایل MDF و LDF اش رو کپی کنم و توی دستگه دیگه Attach کنم

میخوام بدونم میتونم با این کار فولدر دیتابیسم (همان شماره 1 رو میگم) رو جای دیگه کپی کنم بعد همشون رو Restore کنم
ممنون میشم کمکم کنید

H.Jafari
شنبه 13 اسفند 1390, 14:28 عصر
با سلام
شما ميتوانيد از طريق تنظيم بك آپ در گزينه management \maintenanceplan بك آپ را تنظيم كنيد و در تنظيم بك آپ بگوييد از همه ديتا بيس ها بك آپ گرفته شود
براي مورد دوم هم ميتوانيد با كپي از ديتا بيس ها از آنهارا در جاي ديگر استفاده نمود. اما اول ميبايست Sql Serverرا Stop كنيد.83622

shahinfarasystem
یک شنبه 14 اسفند 1390, 14:36 عصر
برادر دستت درد نکنه
هیچ جا این راه حل شما رو پیدا نکرده بودم
اگه به این ابهامات هم لطف کنی جواب بدی ممنونت میشم

1) برای restore کردن دیتابیس ها به ازای هر کدوم باید یه دیتابیس خالی بسازیم تا هر کدوم توی دیتابیس مربوط به خودشون کپی بشن؟؟؟؟؟
نمیشه این رو نساخت و همشون خودشون با همین اسمی که بک اپ گرفته شده برگردند؟؟؟

http://eint.net76.net/photos/9a9f8c8460e5.jpg

براي مورد دوم هم ميتوانيد با كپي از ديتا بيس ها از آنهارا در جاي ديگر استفاده نمود. اما اول ميبايست Sql Serverرا Stop كنيد.2) اگر من سرویس رو stop کنم و همه رو کپی کنم

بعد از نصب ویندوزم باید دونه دونه همه رو دوباره Attach کنم تا بتونم استفادشون کنم؟؟؟؟؟ یا با هم دیگه یه سره هم میشه؟؟

3) کلا نهایتا روش 1 و 2 یه نتیجه یکسان داره درسته؟؟؟؟

ممنونتم

micro24
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:54 عصر
با سلام

بله برای restore کردن باید یک دیتابس با همان نام درست کرد اگر نمی خواهید از Attachو deattach باید استفاده کنید دیگر نیازی به ساخت دیتابیس نمی باشد.

shahinfarasystem
دوشنبه 15 اسفند 1390, 08:04 صبح
2) اگر من سرویس رو stop کنم و همه رو کپی کنم

بعد از نصب ویندوزم باید دونه دونه همه رو دوباره Attach کنم تا بتونم استفادشون کنم؟؟؟؟؟ یا با هم دیگه یه سره هم میشه؟؟

3) کلا نهایتا روش 1 و 2 یه نتیجه یکسان داره درسته؟؟؟؟

ممنونتم

اگه یکی از دوستان لطف کنه و این بخش رو هم به ما جواب بدن ممنون میشم

H.Jafari
دوشنبه 28 اسفند 1391, 23:06 عصر
شما در SQL 2012 می توانید تمام دیتابیس ها را به صورت یکجا ریستور کنید اما در نسخه های قدیمی تر نمی شود