PDA

View Full Version : لیست پرسنلی که با یک exe کار می کنند

Future
چهارشنبه 02 آذر 1384, 12:56 عصر
سلام دوستان
من یک برنامه نوشتم و آنرا روی شبکه گذاشتم و دیگران دارند از آن استفاده می کنند حالا می خوام یک قسمت اضافه کنم و ببینم چه کسانی دارند از این برنامه استفاده می کنند . لطفا اگه کسی می دونه بگه چطوری لیست افرادی که دارند با این برنامه کار می کننند را بدست بیاورم

Kamyar.Kimiyabeigi
چهارشنبه 02 آذر 1384, 16:25 عصر
اگر از SQL استفاده میکنین خواسته شما از طریق SQL قابل حله و در بخش SQL هم پاسخ داده شده لطفا" جستجو کنین

Future
چهارشنبه 02 آذر 1384, 17:16 عصر
سلام
آقا یعنی چی
میشه واضح تر توضیح بدهید

Kamyar.Kimiyabeigi
شنبه 05 آذر 1384, 07:13 صبح
اَرژنگ دوست عزیز همه این کارهایی که گفتی همه در SQL با EXECUTE کردن یک Storedprocedure انجام میشه منتها اسم کاربرانی که به Database وصل هستند رو میده پس میبینی که به SQL ربط داره و خیلی ساده تر هم هست

Future
یک شنبه 06 آذر 1384, 12:23 عصر
سلام
دوست عزیز آقا ارژنگ منظور من هم چیزی است که شما گفتید البته راه حل دوستان دیگر هم درست است فقط چون من یا یک user وارد اس کیو ال میشم همیشه اسم یک user را نشان می ده این فرمایش دوستان در موقعی صدق می کنه که من با چند user وارد بشوم ولی برای اینکه از روی یک exe مشخص بشه فرمایش شما کاملا صحیح است

Touska
یک شنبه 06 آذر 1384, 13:49 عصر
راه ساده و حرفه ایش بقیه اش راه دور زدن هست.

EXEC SP_WHO

Kamyar.Kimiyabeigi
یک شنبه 06 آذر 1384, 14:00 عصر

EXEC SP_WHO
دوست عزیز من و آقای اَرژنگ بحثمون سر استفاده از SQL هست لطفا" ابتدا پستها رو بخونید بعد جواب بدهید (به پست شماره 8 دقت کنین)
ممنون

Touska
یک شنبه 06 آذر 1384, 14:06 عصر
خوب شما یک table درست کنید و user های online خود را در آن add کنید و هر وقت که disconnect شدن ازش Delete کنید.

جیگر :)

اَرژنگ
یک شنبه 06 آذر 1384, 14:25 عصر

EXEC SP_WHO

:لبخند: ای بابا !
مگه دیگه کسی اینه خیالش نیست که سوال چی میپرسه! اگر سوال با دایتا بیس حل میشد جوابه کامبیزخان کاملاً‌ صحیح و کامل هست! ما فقط گفتیم که اگر داتابیس قابل استفاده نباشه این یکی راه را استفاده کرد.
دوباره جوابه اوّلم را که خواندم دیدم که ممکنه به نظر بیاد که به جوابه کامران خان اهمیته کامل را نداده باشه. اگر آنطوری به نظر میاد کامران خان پوزش ما را قبول کنه، ما فقط اینجا همگی داریم سعی میکنیم که در بهمدیگه کمک کردن از بقیه سبقت بگیریم!
با احترام کامل به تمامه کاربران، اگر کوتاهی در پستهایه ما دیدید به خود نگیرید که کوتاهی از ماست.

MiRHaDi
دوشنبه 07 آذر 1384, 15:58 عصر
سلام
با دیتا بیس اکسس کار کنی که خودش بهت میده فایلشو
ولی حالا فرض میکنید اصلا برنامت دیتا بیسی نیست
اینجوری باید به صورت cliens/server بنویسی و هر وقت برنامه بالا میاد اسم کاربر رو بفرسته به سرور به عنوان ورود
و هر وقت بسته میشه به عنوان خروج !
مثلا بگه MiRHaDi : Enter
MiRHaDi : Close
به همین سادگی !
بای