PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل فونت برنامه در سیستم های دیگه

aftabeshargh
دوشنبه 22 اسفند 1390, 23:29 عصر
سلام
تو سایت هرچی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
چطور باید موقع نصب برنامه " فونت های برنامه رو سیستم طرف کپی بشه ؟ کجا باید گنجانده بشه ؟

فرید نجفلو
دوشنبه 22 اسفند 1390, 23:38 عصر
شما اگه با ستاپ ساز VS برنامتون رو توزیع کنید می تونید فونت ها رو هم باهاش نصب کنید
فونت رو به ستاپ ساز معرفی و محل کپی رو پوشه فونت ها انتخاب می کنید(داخل گزینه هست یعنی به صورت تو کار می شناسه و شما کار خاصی انجام نمیدی!)

aftabeshargh
دوشنبه 22 اسفند 1390, 23:54 عصر
با vs2008 ستاپ میسازم . کدوم قسمتش میشه فونت رو به برنامه معرفی کرد ؟ میشه یه کمی راهنمایی کنید

aftabeshargh
سه شنبه 23 اسفند 1390, 12:40 عصر
دوستان نمیخوان راهنمایی کنند؟:ناراحت:

فرید نجفلو
سه شنبه 23 اسفند 1390, 18:53 عصر
با vs2008 ستاپ میسازم . کدوم قسمتش میشه فونت رو به برنامه معرفی کرد ؟ میشه یه کمی راهنمایی کنید

من الان با 2010 کار می کنم و با همین توضیح می دم
طبق تصویر پایین عمل کنید:

aftabeshargh
سه شنبه 23 اسفند 1390, 19:16 عصر
سلام
بعدا هنگام نصب برنامه روی سیستم دیگه " فونت ها رو محل نصب کپی میکنه ؟ یا در پوشه Fonts سیستم مقصد ؟ اگه در محل نصب کپی میکنه بعدا باز دوباره باید دستی تو پوشه Fonts سیستم مقصد کپی کنیم ؟

فرید نجفلو
سه شنبه 23 اسفند 1390, 22:20 عصر
سلام
بعدا هنگام نصب برنامه روی سیستم دیگه " فونت ها رو محل نصب کپی میکنه ؟ یا در پوشه Fonts سیستم مقصد ؟ اگه در محل نصب کپی میکنه بعدا باز دوباره باید دستی تو پوشه Fonts سیستم مقصد کپی کنیم ؟

همون طور که از متن منو پیداست این ها پوشه های مخصوص هستند .اگه به اسم پوشه های دیگه دقت می کردید می فهمیدید
فونت رو داخل پوشه مخصوص فونت ها در پوشه ویندوز(یا هر جایی که تو تنظیمات ویندوز تعریف شده) کپی می کنه(در واقع نصب می کنه)