PDA

View Full Version : error 3417 باز نشدن sql

dosetddaram
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 10:34 صبح
با سلام به همه دوستان

sql استارت نشد و با خطا هاي پيوستي مواجه شدم و قابل ذكر است كه من Backup از ديتا بيس Master نيز ندارم من چگونه ميتوانم اين sql را احيا كنم ؟
با تشكر خيلي حياتييييه

dosetddaram
پنج شنبه 17 فروردین 1391, 11:30 صبح
با تشكر از همه دوستان كه قلبا همراه هستند ....
مشكل با Uninstall , install كردن instance به همان نام sql حل شد و ديتا بيس جديد Master ايجاد شد با اين تذكر كه در مسير نصب sql ها مثلا C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.3 بايد مسير درست sql قبلي را دانسته و در صورت بودن چنين مسيري مسير موجود را rename كنيم .

HamidNch
دوشنبه 10 تیر 1392, 18:44 عصر
من هم همین مشکل رو دارم و همینطور بی علت یکهو Sql server متوقف میشه.آخه دلیلش چی میتونه باشه.امروز کار می کرد خاموش می کنم فردا روشن می کنم دیگه ران نمیشه.کل اینترنت رو هم زیر رو کردم و هر فرضیه ای رو هم اجرا کردم اما مشکل حل نشد.همین ارور کوفتی 3417 رو می گم.دوست عزیزمون می فرماین اگه نمونه رو پاک و دوباره نصب کنیم مشکل حل میشه.اما من وقتی حذفش می کنم و دوباره می خوام نصب کنم با یه ارور دیگه مواجه میشم در مورد هندل کردن Database Engine مواجه میشم که در نهایت نصب با موفقیت ناکامل تموم میشه و بازم همون مشکلات برقراره.خواهشمندم یکی ساده بگه چطور می تونم این مشکل رو حل کنم بدون اینکه مجبور بشم ویندوز عوض کنم.ممنون.

HamidNch
دوشنبه 10 تیر 1392, 19:20 عصر
اینم اروری که میده:
TITLE: Microsoft SQL Server 2012 Setup
------------------------------

The following error has occurred:

Wait on the Database Engine recovery handle failed. Check the SQL Server error log for potential causes.

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?LinkID=20476&ProdName=Microsoft%20SQL%20Server&EvtSrc=setup.rll&EvtID=50000&ProdVer=11.0.2100.60&EvtType=0xD15B4EB2%25400x4BDAF9BA%25401306%254025

BUTTONS:

OK