PDA

View Full Version : سوال: تنظیم درگاه بانک ملی برای سایت فرستنده دات کام

sondafa
جمعه 18 فروردین 1391, 22:24 عصر
سلام وقت بخیر
من نیاز به یه php کار حرفه ای دارم
تا بتونه درگاه بانک ملی که اطلاعات مشتریش برای سایت فرستنده بره (درگاه بانک ملی که وصل به فرستنده دات کام هست )رو درست کنه
در ضمن بانک سامان که این مشکل رو داشت درست کردند منتها دوستی که این زحمت درست کردنشو کشیدند در دسترس نیستند ممنون میشم یا تو همین تایپک ایمیلشونو برام بذارند یا به ایمیل من sondafa_2009@yahoo.com
ایمیل بزنه
با تشکر

plague
جمعه 18 فروردین 1391, 23:50 عصر
جالبه من فکر میکردم این فرستنده فقط با سامان کار میکنه نمیدونستم بانک های دیگه هم ساپورت میکنه
یعنی آخرین باری که کد های راهنماش رو نگاه کردم چیزی مربوط به انتخاب بانک نداشت و خودشون مستقیما میفرستادنمون به بانک یعنی بانک رو خوده فرستنده انتخاب میکرد و میفرستاد
شما بچه شمال نیستی ؟

sondafa
شنبه 19 فروردین 1391, 17:28 عصر
نه
دو تا برنامه داره
درگاه بانک ملی
و ملت
و سامان
که من ملی و سامان رو داره
بچه شمال هم نیستم
حالا هم کمک میخوام لطفا

MostafaEs3
شنبه 19 فروردین 1391, 19:12 عصر
ببینید من میتونم ... سامان رو درستش میکنم واستون ولی ملی چون کدنویسی پیچیده ای داره و من هیچ نمونه ای ازش ندارم براتون خرج برمیداره ... البته شاید دوستان داشته باشن نمونه ها رو ... شما فعلا سامان رو بفرستید من درستش کنم بعد در مورد ملی بحث میکنیم : mta3752002@yahoo.com

sondafa
شنبه 19 فروردین 1391, 20:09 عصر
عزیز اگه نوشته امو کامل خونده باشید گفتم که یکی از دوستان سامان رو برام درست کرده مشکلم رو ملیه نه سامان

MostafaEs3
شنبه 19 فروردین 1391, 20:48 عصر
خب مشکلی نیست ... وایسا ایمیل واست میزنم ... احتمالا فردا صبح

plague
یک شنبه 20 فروردین 1391, 00:23 صبح
ببخشید من چند وقت پیش این فرستنده رو برای ینفر که فروشگاه شارژ داشت (ولی چیز دیگه میفروخت ;) ) نصب کردم گفتم شاید همون هستید فکر میکنم همه کسانی با فروشنده کار میکنن همین فروشگاه رو داشته باشن

ببینید من میتونم ... سامان رو درستش میکنم واستون ولی ملی چون کدنویسی پیچیده ای داره و من هیچ نمونه ای ازش ندارم براتون خرج برمیداره ... البته شاید دوستان داشته باشن نمونه ها رو ... شما فعلا سامان رو بفرستید من درستش کنم بعد در مورد ملی بحث میکنیم : mta3752002@yahoo.com

کاره سختی نیست چون خوده فرستنده ترتیب همه چیز رو میده فقط شما توی کد اولیه ای که برای فرستنده میفرستی باید مشخص کنی که کدوم بانک میخای بری و فرستنده جوابی که برگشت میده که شما رو به ملی میفرسته
برای ستل کردن پرداخت و عملیات آخر هم شما فقط به فرستنده پیام میفرستی که موفقیت آمیز بوده و بانک خودش ترتیب کارا رو میده

MostafaEs3
یک شنبه 20 فروردین 1391, 01:32 صبح
ببین بانک ملی شوخی نیست ! خیلی دردسر داره سیستمش ... پدر آدم میسوزه ! ولی مثلا سامان یا ملت ساختار ساده تری دارند

ali_sorkhi
چهارشنبه 29 آذر 1391, 11:47 صبح
سلام
فرستنده درگاه بانک های ملی و سامان و پارسیان و ملت رو به همه میده.
اگه بخواین من میتونم این کارو براتون انجام بدم.
الان چون بانک مرکزی همه پرداخت هارو برده روی شاپرک همه اسکریپت های قبلی روی شاپرک پرداخت های ناموفقشون زیاده.ولی اگه بخواین میتونم اسکریپتی بهتون بدم که روی شاپرک صد در صد کارکنه.
هر کس این اسکریپتو میخواد ایمیل بزنه به account_1002@yahoo.com