PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطا .net4 در زمان اجرای برنامه نوشته شده با C# .net4 با وجود نصب .net4

FirstLine
دوشنبه 21 فروردین 1391, 07:46 صبح
با سلام
یه برنامه win application با C# in .net4 نوشتم فقط هم از اجزای استاندارد ویندوز استفاده کردم و دیتابیس هم ندارد و یک فرم ساده است
ویندوزم رو عوض کردم و با اینکه دات نت 4 رو نصب کردم و ویندوزم آپدیت شده و آخرین نسخه دات نت هم آپدیت شده باز هم در زمان اجرا پیغام عدم وجود دات نت 4 را میدهد و به سایت و آپدیت .net 4 ارسال میکند.
الان که ویژوال استودیو 2010 را نصب کردم بدرستی کار میکنه ولی روی کامپیوتر دیگه که وپژوال استودیو نداره کار نمیکنه.
لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم که این مشکل برطرف شود؟
85470
وقتی میخوام ورژن برنامه را به 3.5 تغییر بدهم تا در کامپیوترهایی که ورژن 4 دارند کار کند پیغام زیر را میدهد:

Error 2 Could not load file or assembly 'System.Drawing, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. Line 123, position 5. D:\ParTools\ParTools\ParTools\Properties\Resources .resx 123 5 ParTools

با تشکر

hakim22
دوشنبه 21 فروردین 1391, 11:38 صبح
این یک باگ در دات نت هست که شما رو مجبور می کنه اگر گرافیکی در ریسورس دارید برید سراغ دات نت ورژن 4 .
میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفست.

FirstLine
دوشنبه 21 فروردین 1391, 13:14 عصر
با سلام
با تشکر از لطف و راهنمایی شما
خوب من هم در زمان برنامه نویسی از دات نت 4 استفاده میکنم و هم در زمان اجرا روی کامپیوتر دیگه ، اون کامپیوتر دات نت 4 آپدیت شده داره، ولی باز هم پیغام خطای نصب دات نت 4 را میدهد
با تشکر

FirstLine
سه شنبه 22 فروردین 1391, 18:34 عصر
این یک باگ در دات نت هست که شما رو مجبور می کنه اگر گرافیکی در ریسورس دارید برید سراغ دات نت ورژن 4 .
میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفست.

با سلام
اگه ممکنه یه مقداری در مورد "میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفس" توضیح بفرمایید و اینکه چجوری؟
با تشکر