PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد دات نت بار

SASAN-BSE
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 17:37 عصر
سلام من یدونه برنامه ساده با ابزار های دات نت بار درست کردم و تو ویندوز خودم هم درست اجرا میشه ولی وقتی تو یه سیستم دیگه تستش کردم اجرا نشد ! مشکل از چیه؟ DLL میخواد کنارش باشه یا کاری باید کرد؟

Hybrid
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 18:47 عصر
سلام ،

1 ) در پنجره ی Solution Explorer روی My project دابل کلیک کنید.

2 ) در صفحه ی باز شده روی سربرگ Reference کلیک کنید.

3 ) روی refrence ها dotnetbar کلیک کنید و در پنجره ی Properties خاصیت CopyLocal اونا رو برابر True کنید.

SASAN-BSE
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 20:09 عصر
سلام ،

1 ) در پنجره ی Solution Explorer روی My project دابل کلیک کنید.

2 ) در صفحه ی باز شده روی سربرگ Reference کلیک کنید.

3 ) روی refrence ها dotnetbar کلیک کنید و در پنجره ی Properties خاصیت CopyLocal اونا رو برابر True کنید.

ممنون کار کرد
یه سوال ، اگه همه Reference هارو true کنم (هرچی هست) برنامه روی ویندوزی که .NET هم نصب نیست اجرا میشه؟

Hybrid
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 20:16 عصر
نه

باید حتما .net رو نصب کنید.

توصیه من بهتون اینه اگه از تکنولوژی خاصی استفاده نمیکنید(مثل linq) برنامتون رو با .netframework2 بنویسید تا تقریبا روی همه ی سیستم ها جواب بده

swallow.pa
جمعه 25 فروردین 1391, 10:05 صبح
نه

باید حتما .net رو نصب کنید.

توصیه من بهتون اینه اگه از تکنولوژی خاصی استفاده نمیکنید(مثل linq) برنامتون رو با .netframework2 بنویسید تا تقریبا روی همه ی سیستم ها جواب بده
من از دات نت بار دارم استفاده می کنم و از دات نت فریم ورک 4 پس تو آینده با پروزها مشکل بر می خورم؟؟

JaVa
جمعه 25 فروردین 1391, 10:32 صبح
من از دات نت بار دارم استفاده می کنم و از دات نت فریم ورک 4 پس تو آینده با پروزها مشکل بر می خورم؟؟

سلام...

من هم وقتی DotNetBar 10 رو نصب کردم دات نت فریم ورک 4 جواب نمیداد در عوض روی دات نت فریم ورک 3.5 کار می کرد ؟ مشکلش چیه ؟

Hybrid
جمعه 25 فروردین 1391, 11:14 صبح

سلام عزیز ، با مشکل بر نمیخوری ، فقط وقتی روی وقتی پروژه رو تحویل میدی ، قاعدتا باید .netframewrok4(اگه نداشت) رو سیستمش نصب کنی .

من هم وقتی DotNetBar 10 رو نصب کردم دات نت فریم ورک 4 جواب نمیداد در عوض روی دات نت فریم ورک 3.5 کار می کرد ؟ مشکلش چیه ؟

مشکل عجیبه ، من با تمام .netframewrok ها بدون هیچ مشکلی کار میکنه ، قبلا هم گفتم کرک این کامپوننت ها مشکل داره ، شاید در نسخه های بعدی این مشکل رو رفع کنن کرکرهای محترم.

SASAN-BSE
شنبه 26 فروردین 1391, 21:10 عصر
یه سوال:
میشه این dll های dotnetbar رو خود برنامه اضافه کرد؟ یعنی جزء خود EXE بشه و دیگه لازم نباشه کنارش قرار بگیره ، یه جورایی یعنی از Resources بخونه
اصلا امکان داره برنامه فایل رو مستقیم از Resources بخونه؟ یعنی لازم نباشه از resources خارج بشه !