PDA

View Full Version : سوال: پرداخت دستمزد با جواب دادن سوال

patrick5053
شنبه 26 فروردین 1391, 09:24 صبح
سلام، من ميخوام شماره رديف در يكي از فيلدهاي تيبلم كه در sql2008 هست، از يك محدوده خاص تا يك محدوده ديگه شماره رديف بزنم البته در ديتابيس نه در گرايدويو، اون فيلد هم از نوع اينتيجر هست، فقط من ميخوام دستورم وابسته به هيچ يك از فيلهاي جدولم نباشه، اينم دستور
for (int i = 0; i < datagridview1.rowcount; i ++)
}
conncetion.open();
command.commandtext(update table a set shomareh = '"+i.tostring()+'');
command.executcommand();
connetion.close();
اين دستور مياد كل آمار رو در فيلد رديف درج ميكنه ولي من ميخوام از يك شروع بشه تا تعداد سطرها.
من جوابهاي زيادي پيدا كردم كه همشون ميگن بيا يه شرط براش بذار كه مثلا با فيلد كليد تيبل باشه ولي اين جوابگو نيست، چون فيلد كليد من شايد در اون محدوده اي كه من ميخوام به ترتيب نباشه و يا از مثلا 20 شروع بشه.
هر كي جواب بده من حاضرم دستمزدش رو هم بدم.
شماره موبايلم : 09159322068

amir3321
شنبه 26 فروردین 1391, 10:51 صبح
با سلام
خوب اگر از همین کد می خواهی استفاده کنی فقط یک شرط بهش اضافه کن که مثلا برابر یکی از فیلد های گرید ویوت باشه
بهتر برای این کار از یک FOREACH استفاده کنی و تمام رکوردهات رو داخل این حلقه دونه به دونه اپدیت کنی

int i=0;
conncetion.open();
foreach (datagridviewrow row in datagridview1.rows)
{
i++;
command.commandtext("update table a set shomareh = '"+i.tostring()+"' where id='" +row["id"].value.tostring()+"'");
command.executcommand();

ا

}
connetion.close();

patrick5053
شنبه 26 فروردین 1391, 20:54 عصر
سلام آقا امیر ، دست شما درد نکنه درست جواب داد حالا من سر حرفم هستم شماره حساب و شماره موبایلت رو برام به این شماره اس کن تا برای دستمزدش با هم صحبت کنیم 09159322068:قلب::بوس::تشویق: