PDA

View Full Version : راهنمایی برای برنامه شبیه OutLook

computer-mag
جمعه 15 اردیبهشت 1391, 19:15 عصر
سلام
من سفارش برنامه نویسی ای دارم تحت این عنوان که باید برنامه با PHP تحت وب نوشته بشه که از yahoo gmail و مابقی میل سرور ها ایملیهایی که برامون فرستاده میشه رو دریافت کنه و مثل Outlook ایمیل ها در خودش نگهداری کنه و دانلود کنه و بتونه یه سری فیلترین خاص رو روی اونها اعمال کنه
میخواستم ببینم آیا با PHP میشه همچین برنامه ای نوشت؟
از کجا و چه منابعی باید استفاده کرد؟
تقریبا چقدر زمان میبره یعنی میشه توی 6 روز انجامش داد؟
و در آخر باید اضافه کنم که ما تا الان در PHP با ایملها کار نکردم میخوام ببینم باید از کجاو چجوری راج این موضوع شروع نم چه نیازهایی واسش هست به خصوص روی هاست.
اگر بتونین با سمپل کد راهنمایی بفرمایید بسیاز عالی هست.
پیشا پیش تشکر میکنم بابت وقت و راهنمایی که واسم انجام می دین

ravand
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 10:30 صبح
مي توني از تابع cURL استفاده كني.
با این تابع می تونید ربات بنویسید.
برای مثال توی سایتهای اجتماعی، آدرس ایمیل و کلمه رمز رو از کاربر می گیرن و به حساب ایمیل لاگین می کنن، برای اعضای موجود در بخش تماسها درخواست عضویت می فرستن.
با استفاده از cURL می توان با سرورهای مختلف و از طریق پروتکل های متفاوت ارتباط بر قرار کرد و کارهای مشابه کارهای زیر را انجام داد:
1-نوشتن ماژولهای پرداخت آنلاین و ارتباط با درگاه های پرداخت
2-دانلود و آپلود فایل از سرورهای دیگر به صورت (سرقتی !!!) یا مجاز
3-لاگین کردن به بخش کاربری سایتها از طریق یک وب سایت دلخواه بدون مراجعه به وب سایت مورد نظر مثلا لاگین شدن به ایمیل یاهو بدون مراجعه به وب سایت یاهو دات کام
و.......

eshpilen
شنبه 16 اردیبهشت 1391, 17:05 عصر
برای مثال توی سایتهای اجتماعی، آدرس ایمیل و کلمه رمز رو از کاربر می گیرن و به حساب ایمیل لاگین می کنن، برای اعضای موجود در بخش تماسها درخواست عضویت می فرستن.
راحت میشه به این بهانه پسورد کاربران رو سرقت کرد.
کدوم سایتهای چنین کاری میکنن؟ مثلا فیسبوک هم چنین چیزی داره؟
شاید سیستمش دقیقا اینطوری نیست و مثلا اون سرویس ایمیل API خاص داره برای این کار و پسورد ایمیل در سایت سرویس دهندهء ایمیل وارد میشه و نه سایت اجتماعی مورد نظر. مثل اینکه وقتی میخوایم با آیدی یاهو خودمون در stackoverflow لاگین کنیم میره به سایت خود یاهو و اونجا پسورد رو وارد میکنیم.

اگر این رویه ها باب بشه و مردم عادت کنن به دست کم گرفتن این قبیل موارد، اونم با این همه افراد نامطلع و غیرفنی و ساده که هست، اونوقت سرقت کردن اطلاعات محرمانهء مردم خیلی راحتتر میشه برای هکرها و دیگه نیازی نیست به خودشون زحمت زیادی بدن. درحد فله ای و کیلویی میشه کار هک کردن. مثلا یه سایت اجتماعی درست میکنن و به این بهانه ها پسورد ایمیل اعضاء رو میگیرن. موارد حساس تر مثل اطلاعات کارتهای بانکی هم حتما به بهانه های کم و بیش مشابهی سرقت میشن.

computer-mag
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 17:04 عصر
مرسی از راهنمایی هاتون من نیاز به یدونه سمپل PHP دارم که ایمیل اراسل و دریافت میکنه اگه این سمپل رو که هر دوتا کاره ارسال و دریافت رو انجام میده بزارید خیلی عالیه

ravand
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 17:07 عصر
قسمت ارسالش اينه :

<?php
//ايميل فرد دريافت كننده ي ايميل
$to = "name@name.com";
$subject = "موضوع ايميل";
$message = "متن پيام ايميل";
//ايميل فرد ارسال كننده
$from = "name2@name.com";
mail($to,$subject,$message,$from);
echo ".ايميل ارسال شد";