PDA

View Full Version : مشکل با vs2010

sg.programmer
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 20:58 عصر
سلام
من در حال نوشتن یک برنامه هستم که از روی پروژه قدیمی ام در حال بازسازی برنامه جدید هستم
دو روز قبل تکه ای از برنامه فاکتور را طراحی کردم ولی دیروز اون فاکتور پاک شده بود همون روز(دیروز) یک فرم را دستکاری کردم
امروز که پروژه را باز کردم فرم فاکتور برگشت ولی دستکاری که روی یک فرم کرده بودم از بین رفته و همون فرم قدیمی شده روی دیتابیس هم تغییر دادم و جدولی ساختم ولی نیست
مشکل از چی و کجا میتونه باشه - چطوری میتونم اون فرم قبلی را بیارم

رافعی مهدی
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 21:11 عصر
سلام
یعنی چی پاک شده بود؟!!! فایل مربوط به بخش فاکتور کلاً پاک شده بود یا در Solution Explorer نمیتونستید ببینیدش؟ اگر کلاً پاک شده بود، چه بلایی سر referenceهاش اومد؟ یه خورده بیشتر توضیح بدید!

sg.programmer
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 19:51 عصر
تو Solution Explorer نبود ولی بعدا اومد
فرم در صفحه هست ولی تغیراتی که اعمال کردم نیست ذخیره هم کرده بدم ولی الان هیچکدام از آن تعغیرات نیست

رافعی مهدی
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 20:01 عصر
لطفاً این مورد رو چک کنید:
پس از اعمال چند تغییر و ذخیره تغییرات و قبل از بستن VS، از فولدری که فایل sln. آنجا قرار دارد backup بگیرید و درست در همان زمان (در حالی که هنوز VS رو نبسته اید) این نسخه پشتیبان جدید رو باز کنید و بررسی کنید که آیا تغییرات دیده میشوند یا نه؟

یه سوال دیگه:
آیا این پروژه رو Upgrade کردید؟ اگر بله، فایل log اون رو دارید؟ اگر بله، چه خطاها یا اخطارهایی داره؟

sg.programmer
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 20:02 عصر
سلام تشکر آقای رافعی از توجه تون
الان این مشکل دیگه به وجود نیامد
پروژه رو Upgrade نکردم - روی پروژه تغییرات دادم
------------
نرم افزاری مثل Deep freaze هم نصب نیست آیا میتونه کار ویروس باشه - یا چون سیستم به اینترنت وصل هست خود ویژال استدیو این کار را اعمال میکنه

رافعی مهدی
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 20:08 عصر
سلام مجدد
مسلماً VS هرگز چنین کاری نمیکنه، حتی اگر دائماً به اینترنت وصل باشید. در هر صورت از اینکه الان مشکل رفع شده خوشالم، منتهی تا اطلاعات بیشتری از شکل خطا و رفتار VS با اون رو نداشته باشم، اظهار نظر صریح تری نمیتونم بکنم. اگر مشکل به طور کامل برطرف نشده بود، لطفاً در پستهای بعدی اطلاعات بیشتر و صریح تری بگذارید. فعلاً پیشنهاد میکنم در هر مرحله از تغییرات به همون شکلی که در پست قبلی توضیح دادم از کل Solution پشتیبان تهیه کنید.