PDA

View Full Version : ذخیره کردن اطلاعات دو تکست باکس و نمایش دادن ان

javad1992
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 17:01 عصر
سلام
دو تکست باکس که اولین تکست باکس name و دومین تکست باکس tele میگره
بعد سیو کنه حالا تو یک فایل متنی یا هر چی خودتون صلاح میدونید
بعد اینا اطلاعات لود بشه تو لیست باکس و فقط تکست باکس اولی که name هست نشون بده و با کلیک کردن روی name اطلاعات تکست باکس Tele که مروبط با آن اسم هست به نمایش در بیاد ؟
میشه ؟

Hybrid
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 17:07 عصر
سلام ، بله دوست عزیز به راحتی هم میشه ،

شما کدی رو بزارین و زحمتی بکشین ما هم کمکتون میکنیم ، اگه قصد دارین با فایل ها این کارو بکنین ، کار با فایل رو یاد بگیرین و شروع به نوشتن برنامه بکنین هر جایی هم که مشکل داشتین بپرسید در خدمتیم.

javad1992
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 17:30 عصر
وقتی اطلاعات سیو میشه بعد که میخام دوباره یک اسم با شماره چدید ثبت کنم مشکل اینه که میاد اطلاعات چدید را روی اطلاعات قدیم Replace میکنه و ذخیره
بعد میشه جطوری از Split برای جدا کردن شماره استفاده کنم که وقتی کارکتر <= برخورد میکنه اطلاعات نمایش نده بعد با کلیک روی اطلاعتی که قبلا لود شده و لیست باکس
به نمایش در بیاره ؟

ublic Class Form1

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim Write As System.IO.StreamWriter = Nothing

Try

Write = New System.IO.StreamWriter("e:\test.txt")

Write.WriteLine(name_text.Text & "=>" & addad_text.Text)

Finally

If Write IsNot Nothing Then

Write.Close()

End If

End Try
End Sub

Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click
Dim Read As New System.IO.StreamReader("e:\test.txt")
ListBox1.Items.Clear()
ListBox1.Items.Add(Read.ReadToEnd)

Read.Close()

End Sub
End Class

ROSTAM2
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 17:38 عصر
یه پروژ واست ساختم 6 سوت ولی اگه تکمیلش کردی بزار واسه دانلود

86833

Hybrid
سه شنبه 19 اردیبهشت 1391, 17:42 عصر
توصیه میکنم از این نوع فایل های برای ذخیره سازی استفاده نکنی چون کارت رو خیلی سخت میکنه ،

برای ذخیره سازی یا از XAML استفاده کن یا فایل های INI که آموزش کامل هر رو داخل همین سایت هست .