PDA

View Full Version : سوال: نحوه publish گرفتن از پروژه های mvc و اجرا کردن آن

hastiam
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 09:26 صبح
سلام دوستان
اگه امکانش هست نحوه قرار دادن publish پروژه های mvc در سرور رو توضیح بدید و این که چطوری اجراش کنیم که صفحات رو درست نشون بده.
شاید این سوال خیلی مبتدی باشه اما من تو این قضیه به مشکل برخوردم و اونم اینه که وقتی publish می گیرم و میذارمش رو سرور هیچ صفحه ای رو نشون نمیده نمیدونم شاید آدرس رو اشتباه میزنم ولی تا اونجایی که میدونم باید مسیری که publish رو گذاشتم تو آدرس بار بنویسم.:متفکر:

hastiam
دوشنبه 05 تیر 1391, 17:30 عصر
از دوستان برنامه نویس کسی جواب سوالمو نمیدونه؟ چه آدرسی بدم که فرمها دیده بشند؟ هیچ سایتی نیست که راجع به این قضیه توضیح داده باشه؟

raziee
دوشنبه 05 تیر 1391, 19:34 عصر
Upload و نصب برنامه Asp.net و پایگاه داده MSSQL در Host (http://barnamenevis.org/showthread.php?267021)

تاپیک بالا رو بررسی کنید.
اختلافی بین ASP.NET MVC و ASP.NET در انتشار پروژه بر روی وب نیست.
فقط باید مطمئن باشی که هاستیگتون امکانات کافی رو داشته باشه مثلا ورژن MVC و ....
در انتها اگه باز هم با مشکل روبه رو شدید اطلاعات هاست، کنترل پنل و ... رو ذکر کنید.

hastiam
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:31 صبح
Upload و نصب برنامه Asp.net و پایگاه داده MSSQL در Host (http://barnamenevis.org/showthread.php?267021)

تاپیک بالا رو بررسی کنید.
اختلافی بین ASP.NET MVC و ASP.NET در انتشار پروژه بر روی وب نیست.
فقط باید مطمئن باشی که هاستیگتون امکانات کافی رو داشته باشه مثلا ورژن MVC و ....
در انتها اگه باز هم با مشکل روبه رو شدید اطلاعات هاست، کنترل پنل و ... رو ذکر کنید.
ممنونم به خاطر پاسختون. ولی من نمیخوام روی وب بذارم. میخوام روی سروری که تو شرکت هست پروژه رو قرار بدم وقتی گزینه publish رو میزنم پنجره ای که باز میشه چند روش برای پابلیش نشون میده مثلا filesystem,ftp,webdeploy,fpse که من از filesystem استفاده کردم و یک آدرسی برای پابلیش دادم حالا میخوام از طریق IE فرمها رو باز کنم نمیدونم باید چیکار کنم؟ آیا با توجه به نیازم، برای پابلیش باید از همین روش استفاده کنم؟ البته روشهای دیگه رو هم امتحان کردم اما نمیدونم برای اینکه فرمهامو ببینم چه ادرسی رو وارد کنم؟ مشکل من تو نوشتن آدرس هست.
روش آدرس دهی من به شکل زیر هست:
\\ServerName\Account\LogOn

raziee
سه شنبه 06 تیر 1391, 10:04 صبح
ممنونم به خاطر پاسختون. ولی من نمیخوام روی وب بذارم. میخوام روی سروری که تو شرکت هست پروژه رو قرار بدم وقتی گزینه publish رو میزنم پنجره ای که باز میشه چند روش برای پابلیش نشون میده مثلا filesystem,ftp,webdeploy,fpse که من از filesystem استفاده کردم و یک آدرسی برای پابلیش دادم حالا میخوام از طریق IE فرمها رو باز کنم نمیدونم باید چیکار کنم؟ آیا با توجه به نیازم، برای پابلیش باید از همین روش استفاده کنم؟ البته روشهای دیگه رو هم امتحان کردم اما نمیدونم برای اینکه فرمهامو ببینم چه ادرسی رو وارد کنم؟ مشکل من تو نوشتن آدرس هست.
روش آدرس دهی من به شکل زیر هست:
\\ServerName\Account\LogOn
با درود
این موضوع ارتباطی به پابلیش پیدا نمیکنه.
شما باید تنظیمات IIS رو انجام بدید.
و بعد Application رو در IIS معرفی کنید.
در مورد نصب و کانفیگ IIS جستجو کنید.

hastiam
سه شنبه 06 تیر 1391, 10:39 صبح
با درود
این موضوع ارتباطی به پابلیش پیدا نمیکنه.
شما باید تنظیمات IIS رو انجام بدید.
و بعد Application رو در IIS معرفی کنید.
در مورد نصب و کانفیگ IIS جستجو کنید.

تنظیمات IIS انجام شده یک فولدر درست شده که فایل پابلیش رو توش میذارم یک پروژه ساده برای تست گذاشتم که ببینم درست کار میکنه یا نه. که درست بود پس از این نظر نباید مشکلی باشه. حالا پروژه ای که با mvc هست رو پابلیش کردم و تو همون مسیر قرار دادم اما هیچ فرمی رو نشون نمیده.:افسرده::افسرده:

raziee
سه شنبه 06 تیر 1391, 14:57 عصر
اگه برنامه در VS به صورت صحیح اجرا میشه.نباید مشکلی در اجرا توسط IIS باشه.
ورژن APP POOL رو چک کنید.
تصویری از ساختار پوشه ها و تنظیمات IIS قرار بدید

hastiam
سه شنبه 06 تیر 1391, 18:45 عصر
واقعا ممنونم به خاطر پیگیریتون فرم این خطا رو میده :
<compilation debug="true" targetFramework="4.0">
البته تا اونجایی که خودم سرچ کردم خطا مربوط به ورژن Net. هست همانطور که خودتون گفتید ورژن app pool رو چک کردم که نوشته بود v2.0 حالا میخوام به ورژن 4.0 تبدیلش کنم لیستی که باز میشه فقط ورژن 2.0 رو داره.
ممنون میشم اگه بگید چطوری ورژن رو تغییر بدم؟

crazy_1892
سه شنبه 06 تیر 1391, 20:26 عصر
فکر می کنم به علت این است که سرور شما .net 4 را پشتیبانی نمیکنه

raziee
سه شنبه 06 تیر 1391, 20:38 عصر
دات نت فریم ورک مربوطه رو تهیه و نصب کنید.

hastiam
چهارشنبه 07 تیر 1391, 14:44 عصر
با عرض شرمندگی خیلی زیاد :خجالت::خجالت::خجالت:
nteframwork4.0. رو نصب کردم و ورژنش رو از 2 به 4 تغییر دادم حالا این خط error میداد :
<add assembly="System.Web.Helpers, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" />

من تمام dll های لازم رو تو فولدر bin کپی کردم و در نهایت به error زیر رسیدم که نمیدونم این بار مشکلش چیه؟
Could not load file or assembly 'EntityFramework, Version=4.1.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

raziee
چهارشنبه 07 تیر 1391, 20:30 عصر
با عرض شرمندگی خیلی زیاد :خجالت::خجالت::خجالت:
nteframwork4.0. رو نصب کردم و ورژنش رو از 2 به 4 تغییر دادم حالا این خط error میداد :
<add assembly="System.Web.Helpers, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=31BF3856AD364E35" />

من تمام dll های لازم رو تو فولدر bin کپی کردم و در نهایت به error زیر رسیدم که نمیدونم این بار مشکلش چیه؟
Could not load file or assembly 'EntityFramework, Version=4.1.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
برنامه شما نیاز داره به کتابخانه EntityFramework.
شما از EF در پروژه تون استفاده کردید.
ورژن مربوطه رو هم در کنار بقیه DLL ها در پوشه bin قرار بدید.
به احتمال زاد باید مشکل بر طرف بشه.
اگه نشد EntityFrameWork رو هم نصب کنید

hastiam
شنبه 10 تیر 1391, 10:13 صبح
واقعا ممنونم به خاطر پیگیریتون.
dll های مربوطه رو در پوشه bin قرار دادم درست شد.

Mojtaba.Shateri
سه شنبه 30 مهر 1392, 12:21 عصر
سلام دوستان
اگه امکانش هست نحوه قرار دادن publish پروژه های mvc در سرور رو توضیح بدید و این که چطوری اجراش کنیم که صفحات رو درست نشون بده.
شاید این سوال خیلی مبتدی باشه اما من تو این قضیه به مشکل برخوردم و اونم اینه که وقتی publish می گیرم و میذارمش رو سرور هیچ صفحه ای رو نشون نمیده نمیدونم شاید آدرس رو اشتباه میزنم ولی تا اونجایی که میدونم باید مسیری که publish رو گذاشتم تو آدرس بار بنویسم.:متفکر:

سلام
این آموزش فکر کنم به دردت بخوره :)
http://support.day.ir/download/howpublishmvcapplication