PDA

View Full Version : سوال: لیسنس کردن برنامه...

arash ghafori
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 23:02 عصر
با سلام و آرزوی سلامتی برای همه .
بار دوم این سوالو میپرسم . توی سایت گشتم ، اما به نتیجه نرسیدم .

میخوام فرمم بعد از 3 روز یا بعد از یه ماه یا ... ، دیگه اجرا نشه .
یه فرمی به این شکل نمایش بده و بعد از ریجستر شدن دوباره کار کنه.

87276

خواهشاَ کمکم کنید !!!!!!!

arash ghafori
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 23:47 عصر
یکی جواب بده Plz !!!!!!

barnamenevisforme
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 23:52 عصر
سلام
اتفاقا در همین سایت موضوعاتی در مورد قفل نرم افزار وجود داره.
به هر حال یه راهش اینه که در ابتدای برنامه از wmi(نمونه برنامه اون در مثال های visual studio موجوده) یه مشخصه ای مثل سریال cpu یا hard رو به دست بیاری، و به عنوان کدی که کاربر به شما میفرسته ازش استفاده کنی،بعد از دریافت سریال از کاربر.یه الگوریتم دلخواه روی اون اجرا میکنید(که البته همین الگوریتم رو توی برنامه هم اعمال کردید.)
با مقایسه مقادیر(چون فقط شما از الگوریتم ساخت سریال از کد کاربر با خبرید) فعال سازی برنامه رو مجوز میدید.
البته بعد از دادن کد فعال سازی باید این مقدار رو در جایی ذخیره کنید،(مثل فایل متنی در یه مسیر دور و یا در setting برنامه ) تا در شروع های دوباره نرم افزار سریال را از کاربر نخواد.
چیزایی که گفتم یه کلیت بود،درباره جزئیات و امنیت قفل مباحثی در همین سایت وجود داره میتونید ازشون بهره ببرید.
موفق باشید.

arash ghafori
دوشنبه 01 خرداد 1391, 00:15 صبح
ممنون از راهنماییتون . الگوریتمشو فهمیدم . اما آخه من گشتم چیز قابل فهم پیدا نکردم.

شما لینکی چیزی سراغ دارید ؟ اگه بزارید ممنون میشم .

barnamenevisjavan
دوشنبه 01 خرداد 1391, 11:52 صبح
يه روش راحت اينه كه بياي يه كليد توي رجيستري بسازي و مقدار 1 رو به فرض بهش بدي بعد بيا توي برنامت توي رويداد لود فرم بنويس كه وقتي برنامه اجرا شد بره اون كليد توي رجيستري رو چك كنه اگر 1 بود فرم رو نشون بده ولي اگر 0 بود يه فرم ديگه مثلا وقت برنامه تمام شده رو نشون بده بعدش توي فرمت يه تايمر ميزاري كه با و بهش ميگي وقتي تاريخ سيستم به فلان تاريخ رسيد كليدي كه توي رجيستري ساختي مقدارش 0 بشه
به همين سادگي حالا خودت ميتوني يكم پيچيده ترش بكني تا ضريب هكش بياد پايين

barnamenevisforme
دوشنبه 01 خرداد 1391, 15:00 عصر
سلام
اینم کد،باز هم تاکید میکنم،محل ذخیره کردن(که دوستمون به یکی دیگه از اونا اشاره کردن)،اعمال شرط و یه سری مباحث دیگه در همین سایت بحث شده.
میتونید از اونا استفاده کنید.

arash ghafori
دوشنبه 01 خرداد 1391, 18:27 عصر
سلام
اینم کد،باز هم تاکید میکنم،محل ذخیره کردن(که دوستمون به یکی دیگه از اونا اشاره کردن)،اعمال شرط و یه سری مباحث دیگه در همین سایت بحث شده.
میتونید از اونا استفاده کنید.

این ک واسه VB6 هستش ؟؟؟؟؟
من واسه C# میخوام . کد های VB6 رو دیده بودم. اگه کد C# دارید بزارید ممنون میشم.

arash ghafori
دوشنبه 01 خرداد 1391, 18:29 عصر
يه روش راحت اينه كه بياي يه كليد توي رجيستري بسازي و مقدار 1 رو به فرض بهش بدي بعد بيا توي برنامت توي رويداد لود فرم بنويس كه وقتي برنامه اجرا شد بره اون كليد توي رجيستري رو چك كنه اگر 1 بود فرم رو نشون بده ولي اگر 0 بود يه فرم ديگه مثلا وقت برنامه تمام شده رو نشون بده بعدش توي فرمت يه تايمر ميزاري كه با و بهش ميگي وقتي تاريخ سيستم به فلان تاريخ رسيد كليدي كه توي رجيستري ساختي مقدارش 0 بشه
به همين سادگي حالا خودت ميتوني يكم پيچيده ترش بكني تا ضريب هكش بياد پايين

ممنون راه حل عالییه . میشه توی کد نویسیشم کمکم کنید ؟

mohammad kafiyan
دوشنبه 01 خرداد 1391, 23:16 عصر

سلام اگر کاربر(هکر)باشد به راحتی می تونه داخل رجیستری هم دسترسی داشته باشه و دستکاری کنه (البته می تونی به توسط الگوریتمی عملیات Encryipt - Decriyipt را در رجیستری ذخیره کنی)
آیا از همان فایل تنظیمات مربوط به stteing برنامه نمی شه استفاده کرد برای این کار ؟