PDA

View Full Version : سوال: مشکل در فیلترینگ جستجو و رمز گذاری روی اکسس 2007

hazardastan
چهارشنبه 03 خرداد 1391, 12:35 عصر
با سلام من یک بانک اطلاعاتی در اکسس 2007 طراحی کردم. کلیات برنامه در مورد یه سری دوره برای پرسنل هستش که میتونیم درنهایت ازش دربیارم دوره های مورد نیازی که برای یک پرسنل تعریف شده و اون پرسنل هنوز اونها رو طی نکرده . من چندتا مشکل دارم .
1- اولیش اینه که میخوام روی بانکم پسوورد بزارم
2- درمورد فرم "دوره های آموزشی طی شده هستش" در فرم اصلی گزینه چهارم. اول اینکه میخوام در جستجویی که در فرم طراحی کردم و بنابر نام و خانوادگی هست نحوه فیلترینگ کاملا اجرا بشه.با یه مثال شروع میکنم .شما ابتدا خانوادگی حجازی رو انتخاب کنید بعد نمایش رو بزنید میبینید که دونام با این خانوادگی وجود داره (محسن و محمد) حالا اگر هرکدوم از اسمها رو انتخاب کنید و نمایش رو بزنید دیگه فیلتر نمیکنه البته میخوام این در حالت معکوس هم عمل کنه.
3- در همین فرم در قسمت ساب فرمش یک فیلد بنام گذراندن داریم میخوام هرموقع تیک یکی از از آنها برداشته یا گذاشته شود گزینه های yes و no و پیغام آیا مطمئنید برای کاربر بیاید.
با تشکر فراوان از لطفتون

hamed_hossani
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 08:52 صبح
سلام
من سوال اول رو متوجه شدم!
http://office.microsoft.com/en-us/access-help/encrypt-a-database-by-using-a-database-password-HA010096299.aspx
ابتدا فایل اکسس رو در حالت Exclusive باز کن!

Click the Microsoft Office Button , and then click Open.
In the Open dialog box, browse to the file that you want to open, and then select the file.
Click the arrow next to the Open button, and then click Open Exclusive. The following figure depicts the menu.
سپس به منو زیر برو و پسورد بزار

On the Database Tools tab, in the Database Tools group, click Encrypt with Password.
اگر متوجه نشدی در لینک تصویر هم گذاشتن.

hazardastan
پنج شنبه 04 خرداد 1391, 09:05 صبح
ممنون دوست گرامی
ولی من متوجه نشدم لطف میکنید تصویر رو هم بگذارید. من سوالم برای اکسس 2007 هستا.اگه میشه واضح تر توضیح بدید. خیلی خیلی ممنونم

mehdikhosravi
سه شنبه 06 تیر 1391, 15:34 عصر
سلام.خیلی کمکم کرد..ایول
با سلام من یک بانک اطلاعاتی در اکسس 2007 طراحی کردم. کلیات برنامه در مورد یه سری دوره برای پرسنل هستش که میتونیم درنهایت ازش دربیارم دوره های مورد نیازی که برای یک پرسنل تعریف شده و اون پرسنل هنوز اونها رو طی نکرده . من چندتا مشکل دارم .
1- اولیش اینه که میخوام روی بانکم پسوورد بزارم
2- درمورد فرم "دوره های آموزشی طی شده هستش" در فرم اصلی گزینه چهارم. اول اینکه میخوام در جستجویی که در فرم طراحی کردم و بنابر نام و خانوادگی هست نحوه فیلترینگ کاملا اجرا بشه.با یه مثال شروع میکنم .شما ابتدا خانوادگی حجازی رو انتخاب کنید بعد نمایش رو بزنید میبینید که دونام با این خانوادگی وجود داره (محسن و محمد) حالا اگر هرکدوم از اسمها رو انتخاب کنید و نمایش رو بزنید دیگه فیلتر نمیکنه البته میخوام این در حالت معکوس هم عمل کنه.
3- در همین فرم در قسمت ساب فرمش یک فیلد بنام گذراندن داریم میخوام هرموقع تیک یکی از از آنها برداشته یا گذاشته شود گزینه های yes و no و پیغام آیا مطمئنید برای کاربر بیاید.
با تشکر فراوان از لطفتون