PDA

View Full Version : سوال: ساخت تالار گفتگو

mitrashooshtari
یک شنبه 07 خرداد 1391, 16:45 عصر
سلام
من می خوام واسه پروژه ام یه تالار گفتگو شبیه تالار گفتگوی این سایت داشته باشم ولی نمی دونم چطور اونو طراحی کنم؟
ممنون می شم اگه یکی کمکم کنه

colors
یک شنبه 07 خرداد 1391, 17:11 عصر
درود

لازم نیست خودتون طراحی کنید. میتونید از سیستمهای آماده واسه این کار استفاده کنی که این تالارهم از سیستم vBulletin استفاده میکنه.
سیستم vBulletin و mybb پشتیبانی خوبی دارن میتونی از اینا استفاده کنی

رضا قربانی
یک شنبه 07 خرداد 1391, 18:49 عصر
در مورد انجمن ساز mybb جستجو کن :

رایگان - قالب های زیبا - نصب آسان - پلاگین های زیبا و متنوع و از همه مهمتر اگر هم هیچی بلد نباشی کلی آموزش هست و ...

کلی مطلب پیدا می کنی

mitrashooshtari
یک شنبه 07 خرداد 1391, 18:51 عصر
از راهنماییتون بسیار ممنونم.

رضا قربانی
یک شنبه 07 خرداد 1391, 18:56 عصر
اینطور که من فهمیدم استادت هیچی حالیش نیست که به دانشجو چنین پروژه ای داده .

همین رو پیاده سازی کن و بهش نشون بده و قبول می کنه ، نکرد پای من (ببین من یه چی میدونم دارم راهنماییت می کنم)

با پایگاه داده mysql و زبان php هم هست.

اگه گفت خودت چرا ننوشتی بگو شما که نوشتید نشونم بدید (البته اگر بفهه شما خودتون نوشتید :لبخند: )

سوال نکن و پیادش کن . افتادی بگردن من

موفق باشید

پ ن : پست شماره 4 رو به کل عوض کردید و این پیام برای نوشته عوض شده هست و برای تشکر هم دکمه تشکر وجود داره

us1234
یک شنبه 07 خرداد 1391, 18:57 عصر
سلام
من می خوام واسه پروژه ام یه تالار گفتگو شبیه تالار گفتگوی این سایت داشته باشم ولی نمی دونم چطور اونو طراحی کنم؟
ممنون می شم اگه یکی کمکم کنه

باید قدم به قدم پیش بری و هدفت باید یه انجمن ساز بزرگ باشه ولی هیچ وقت کار خودتا با vBulletin و mybb مقایسه نکن این پروژه ها خیلی بزرگ هستند هزاران نفر در ساخت آنها همکاری داشته اند شما باید با کد های ساده و کلاس ها مختلف کار را شروع کنی بعد قسمت های مختلف را با آچکس و جی کوئری کار کن و قدم به قدم کار خودتا جلو ببر .

رضا قربانی
یک شنبه 07 خرداد 1391, 19:09 عصر
بعد قسمت های مختلف را با آچکس و جی کوئری کار کن و قدم به قدم کار خودتا جلو ببر .

یا خــــدا .

آچکس ؟؟؟؟
به منم یاد میدی :لبخند:

mitrashooshtari
دوشنبه 08 خرداد 1391, 10:25 صبح
من mybbرو دانلود کردم. واسه پروژم استاد گفته باید با wampserver که یه سرور مجازی ایجاد می کنه کار کنم. ولی mybb تو اون کار نمی کنه. تو رو خدا بهم کمک کنید.

mitrashooshtari
دوشنبه 08 خرداد 1391, 10:27 صبح
همون کدهای ساده و کلاسایی که میگید چی هستن. کسی یه نمونه نداره به من بده؟؟؟

AbiriAmir
دوشنبه 08 خرداد 1391, 10:34 صبح
چرا mybb روی wamp کار نمیکنه؟

colors
دوشنبه 08 خرداد 1391, 11:56 صبح
تو تالار پشتیبانی مای بی بی ( mybbiran.com ) برو بگرد هر مشکلی داشته باشی جواباش اونجا هست.

بعدشم مای بی بی رو قبلا رو wamp اجرا کرده بودم. نباید مشکلی داشته باشه.

در نهایت اگر نشد از xampp استفاده کن. بی خیال حرف استاد چون ...

رضا قربانی
دوشنبه 08 خرداد 1391, 12:27 عصر
نصب میشه . مشکلی هم نداره .

mitrashooshtari
دوشنبه 08 خرداد 1391, 12:28 عصر
میشه بهم بگید چطور می تونم روی wamp اجرا کنم و چطور توی پروژم ازش استفاده کنم؟ میتونم به صورت فارسی هم ازش استفاده کنم؟
اگه قرار باشه بی خیال حرف استاد بشم کلا باید بی خیال نمره این درس بشم.

colors
دوشنبه 08 خرداد 1391, 14:43 عصر
اینکه چطور تو پروِتون ازش استفاده کنین به خودتون بستگی داره. برای نصب و اجراهم این لینکو برو { آموزش جامع نصب mybb به صورت تصویری (http://community.mybbiran.com/thread-28.html) }. بله به صورت فارسی هم میتونی استفاده کنی( کنترل پنل کاملا فارسی واسه مدیریتش و محیط خودشم فارسیه ). پس بی خیال حرف استادتون نشید