PDA

View Full Version : نمایش فایل های HTML و PDF

Beginner2013
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 08:14 صبح
سلام
چجوری می تونم فایل های HTML فارسی و PDF رو در برنامم نشون بدم.البته درمورد html می خوام کدای جاوااسکریپتشم اجرا بشن.
با تشکر فراوان

vahid1
دوشنبه 15 خرداد 1391, 21:57 عصر
براي فايل‌هاي HTML اگرچه در CS5 و CS6 امكاناتي اضافه شده و مي‌تونيد فارسي رو اگر Unicode باشن نشون بديد ولي JavaScript رو فراموش كنسد.
در رابطه با PDF: اگر برنامه‌تان برا وب است فايل‌هاي pdf را با ابزارهاي مختلفي مانند flashPaper به فلش تبديل كنيد و اگر برنامه‌تا براي اجرا در ويندوز است با fscommand و كمك از ابطارهاي نمايش فايل pdf مثل Adobe Acrobat يا FoxitReader نميش دهيد.

موفق باشيد

Beginner2013
دوشنبه 15 خرداد 1391, 22:21 عصر
براي فايل‌هاي HTML اگرچه در CS5 و CS6 امكاناتي اضافه شده و مي‌تونيد فارسي رو اگر Unicode باشن نشون بديد ولي JavaScript رو فراموش كنسد.
در رابطه با PDF: اگر برنامه‌تان برا وب است فايل‌هاي pdf را با ابزارهاي مختلفي مانند flashPaper به فلش تبديل كنيد و اگر برنامه‌تا براي اجرا در ويندوز است با fscommand و كمك از ابطارهاي نمايش فايل pdf مثل Adobe Acrobat يا FoxitReader نميش دهيد.

موفق باشيد

با تشکر،نسخه ای که من ازش استفاده میکنم CS3 هست!ا
گر میشه بگید دقیقا چه امکانی اضافه شده،اگه کامپوننت جدید اضافه شده ممنون میشم نام ببرید.

vahid1
سه شنبه 16 خرداد 1391, 00:50 صبح
همانطور كه دوستان تجربه كرده‌اند در نگارش‌هاي قبل از CS5 نرم‌افزار Flash از زبان‌هاي راست به چپ مانند فارسي ، ابري و عربي هيچ‌گونه پشتيباني ارائه نمي‌كرد و براي نمايش متن فارسي ناچار به گسترش كامپوننت‌هاي خاص يا استفاده از فونت‌هاي غير استاندارد مانند مريم... داشتيم. در نگارش CS5 نرم‌افزار Flash تا حدي پشتيباني از زبان‌هاي راست به چپ و حتي زبان‌هاي عمودي مانند ژاپني را پشتيباني مي‌كند. خصوصاً در نمايش دادن متن. البته در هنگام ورود اطلاعات اشكالاتي دارد.
به هر حال شما مي‌توانيد متن‌هاي فارسي Unicode را با استفاده از html و CSS نمايش داده و تا امكان تايپ متن فارسي را نيز داشته باشيد. مخصوصاً بدون استفاده از فونت‌هاي embed شده و با فونت‌هاي سيستم مانند tahoma و...

خلاصه اين‌كه تغيير عمده در پشتيباني Flash از زبان‌هاي راست به چپ است و امكاناتي هم در Text Layout Framework -TLF در نگارش CS5 موجود است كه متن‌هاي چند ستوني ، ارتباط بخش‌هاي مختلف به هم ... را در اختيار قرار مي‌دهد.

نكته آخر اين‌كه براي استفاده از اين امكانات كاربرتان نياز به Flash Player نگارش 10 به بالا دارد.

موفق باشيد.

m_borji
چهارشنبه 26 مهر 1391, 07:51 صبح
سلام
من هم مشكل شما رو دارم اما تا حدودي تونستم مشكل رو حل كردم با استفاده از نرم افزار print2flash هر نوع فايلي رو مثل doc pdf jpg html و ... به swf تبديل ميكنه بعد اونو در داخل فلش مورد نظرم لود ميكنم، اما مشكل اصلي من اينكه من ميخاستم عمل كانورت فايلها به فلش پشت صحنه بصور خودكار انجام بشه كه ظاهرا با نرم افزارجانبي print2falsh امكان پذيره ولي من هنوز نتونستم