PDA

View Full Version : سوال: نکات رایج و مهم امنیتی که در php باید رعایت شود

soroush.r70
پنج شنبه 11 خرداد 1391, 17:59 عصر
من دارم برای خودم یه لیستی از نکات امنیتی در php که باید رعایت می شه درست می کنم تا بعد برم سراغ تک تکشون و در موردشون اطلاعات کامل کسب کنم دوستان اگه می تونین راهنمایی کنین و بگین چه مسائلی امنیتی باید در ساخت وب سایتی با php باید رعایت بشه...؟

مثل امنیت پسوردها - فرم ها -و.... و نکات دیگه ای که شما می تونید در این تاپیک بزارید تا استفاده کنیم.

متشکر

soroush.r70
جمعه 12 خرداد 1391, 14:25 عصر
شاید سوالم رو بد گفتم مهمترین مسائل امنیتی و تهدیدهای رایجی که در php هست چیه در امنیت ابتدا باید از کجا شروع کرد. و به دنبال چه مسائلی باید رفت.

امنیت پسورد - لینک ها و .... نظر شما چیه..؟

soroush.r70
شنبه 13 خرداد 1391, 19:00 عصر
این تاپیک 53 بازدید داشت یعنی هیچ کدومشون نمی دونن چه مسائل امنیتی در php باید رعایت کرد که رایج هستند و باید به دنبالشون رفت:متعجب:

MMSHFE
شنبه 13 خرداد 1391, 20:32 عصر
مشکل اینه که هرکدوم از این مسائل خودش یک تاپیک لازم داره. مثلاً امنیت پسورد رو میشه 50 صفحه کتاب درباره اش نوشت! پیشنهاد میکنم کتاب «موزش روشهای نفوذ در PHP» نوشته جناب استخریان رو مطالعه کنید. برای شروع خوبه.

soroush.r70
یک شنبه 14 خرداد 1391, 11:03 صبح
نه نمی خوام در مورد هر مسئله برام توضیح بدین و فقط می خوام عنوان مسائل رو بدونم تا خودم به صورت جامع برم هر عنوان .

mohammad_rahm
یک شنبه 19 شهریور 1391, 15:27 عصر
کتاب امیر حسین استخریان . نفوذ در php

http://dlbook.net/?p=6671

رضا قربانی
یک شنبه 19 شهریور 1391, 17:47 عصر
mysql_real_escape_string یکی از برترین و بهترین هاش در مقابل نفوذ به دستورات sql

راه های مختلفی برای نفوذ هست ... شما باید اول بری دنبال راه های نفوذ تحقیق کنید ! و بعد روش ها یا کدهای مقابله با اون رو برای خودت آرشیو کنی.