PDA

View Full Version : مشکل در انتقال برنامه از یک سیستم به سیستم دیگر

ICANICAN
جمعه 12 خرداد 1391, 23:35 عصر
سلام به همه دوستان
من دو تا مشکل داشتم که خیلی باعث مشکل برام شده .
من تا حالا چندتا برنامه نوشتم یه برنامه رستوران یه برنامه سایت یه برنامه برای مدرسه همه سناریو هاشم خودم دراوردم و برای تمرین این برنامه هارو نوشتم اما تا اونجا که می تونستم کاملن . مشکل من اینه که وقتی میرم برای مصاحبه و می خوام نمونه کارهامو نشون بدم برنامه ام باز نمی شه و اطلاعاتی که توی بانک هست هیچ کدومش نمی یاد و کارفرما همه مهارت های من و توی برنامه نویسی میبره زیر سوال و میگه بهتون زنگ میزنم و این به این معنا هست که نمیخوایمت .
ممنونمی شم راهنماییم کنید چی کار کنم چون تا حالا سر این مسئله چند تا کار رو از دست دادم.
سوال بعدیم در باره اینه که من دستورات ویرایش و درج و حذف برنامه ام رو با datasetمی نویسم می خواستم بدونم این روش حرفه ای است یا از دستورات adoو linq استفاده کنم .توی برنامه هایی که شرکت های برنامه نوسی مینویسن از چه روشی استفده می کنن؟ .
پیشا پیش از راهنمایی هاتون تشکر می کنم .

Y_Safaiee
جمعه 12 خرداد 1391, 23:47 عصر
با سلام خدمت شما

در جواب سوال اولت بهترین کار اینه که برنامه رو روی لپتاپتون بریزین و بعد از تست ببرین و بهشون نشون بدین,یا از برنامتون setup ای بسازید
در جواب سوال دومتون به ترتیب
1.linq
2.dataset
3.ado

البته به نظر من

موفق باشید

ICANICAN
شنبه 13 خرداد 1391, 09:10 صبح
ممنون ازپاسخ شما .
لب تاپ ندارم و برنامه هامو با فش می برم .یه بارم setup ساختم فایده ای نداشت برنامه اجر امی شه اما مثلا اگه یه دیتا گرید داشته باشم که از بان ک اطلاعاتش پر بشه خالیه خالیه .فکر می کنم باید مسیر بانک اطلاعاتی رو توی connection strion فایل config رو تنظیم کنم . اما نمیدنم چی باید بنویسم .

mhdhp86
پنج شنبه 30 شهریور 1391, 10:34 صبح
من یک مشکل مشابه اما عجیب تر دارم. وقتی لپ تاپم به اینترنت وصل نباشه بعضی قسمت های برنامم کار نمی کنه! :قهقهه:
با اینکه هیچ جای برنامم به اینترنت ربطی نداره!
کسی نظری نداره؟