PDA

View Full Version : infopath form

padina
دوشنبه 22 خرداد 1391, 15:57 عصر
سلام

من یه مشکلی تو ساخت فرم ها داشتم

1-می خوام بعضی از این فیلد های infopath بعد از اینکه save می شن دیگه نشه تغییرشون داد(این کار رو با rule های شیرپوینت کردم ولی مشلی اینه که من می خوام بعد از SAVE شدن کاربرا این اجازه رو نداشته باشن ولی با rule خودش بعد اینکه میرم item بعدی دیگه نمیشه ادیتش کرد)

2-تو فرم یک قسمت داره برای person/group picker من می خوام یه شرطی براش تعریف شه که تنها فرد بتونه نام کاربری خودشو انتخاب کنه نه یکی دی گرو اینکار رو با sharepoint designer انجام دادم ولی نمی دونم چرا انجام نمیشه workflow
اینم چیزی که نوشتم
currentitem:person notequal to userprofile:accountname

ممنون

kaboudjameh
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:31 عصر
1. برای اینکار می تونی یک ستون اضافه کنی که بعد از ذخیره کردن اون ستون رو مثلا یک کنی و بعد در فیلدهای که مد نظرت هست یک شرط بزاری که اگر ستونت به یک ست شده بود این فیلدها رو غیر فعال کنه برای تنظیمات آن هم می تونی به روش زیر عمل کنی.

برو به فیلد مورد نظرت Add Rule کن و بعد در قسمت Condition شرط همین چک کردن ستون رو بزار توی Rule type هم Formatting رو انتخاب کن و تیک Disable this control رو بزن.

Ariaee.Tahereh
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 10:57 صبح
سلام بچه ها من يك Infopath روي شيرپوينت Publish كردم و Library Form كه Infopath توش پابليش شده با استفاده از Sharepoint Designer تغييراتم را اوكي كردم از طريق Forms كه آنجا امكان edit ميدهد ولي يه مشكلي دارم اينكه وقتي ميخواهم براي اين Library يك View تعريف كنم ستونهاي شيرپوينت امكان فيلتر و ... در شيرپوينت به من مي دهد و نه كنترلها و فيلدهاي Infopath دوستان كسي تا به حال تجربه اين موضوع را داشته متشكرم :اشتباه:

BandeKHoda
شنبه 11 خرداد 1392, 11:59 صبح
مورد 1 تو بخش form load یه رول بنویس که اگه فیلد خالی نبود غیرفعال بشه، اینجوری بار اول اجازه تغییر داری ولی دفعه های بعد نه
مورد 2 من این کار رو با رول انجام میدم ولی نوع فیلدش فرق میکنه، یه تابع هست با نام UserName() که میتونی تو یه رول SetFieldValue ازش استفاده کنی

BandeKHoda
دوشنبه 13 خرداد 1392, 08:42 صبح
مشکل Ariaee رو درست نفهمیدم

فکر کنم باید معادل هر کنترل تو فرم infopath یک فیلد یا همون ستون لیست ایجاد کنی
بعد میشه روی ستون های ایجاد شده view درست کرد