PDA

View Full Version : لطفا همگی توجه کنید

sayana
یک شنبه 25 آبان 1382, 23:14 عصر
با سلام
متاسفانه به خاطر برخی مسائل پیش آمده ( هک شدن ID من توسط برخی افراد ناشناس یا شاید هم شناس ! ) مجبورم استفاده از این ID را تا اطلاع ثانوی کنار بگذارم (at_visual)
از این تاریخ (25/8/82) رسما اعلام میکنم که هیچ گونه پیامی از طریق ID مذکور : at_visual در یاهو نفرستاده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال هیچ پیام یا نامه ای قبول نمی کنم . متاسفانه به دلیل پیشگیری از حوادث احتمالی در آینده نمی توانم ID جدید خود را در سایت اعلام کنم.
از ایمیل مشابه : at_visual@yahoo.com صرفا برای دریافت نامه استفاده میکنم و هیچ گونه نامه ای با آن ارسال نمی نمایم . لطفا از درج موارد خصوصی در نامه هایی که به این آدرس می فرستید به دلایل امنیتی اجتناب کنید.

تذکر : متاسفانه متن این نامه به هیچ وجه شوخی نیست :(

باشد که یاد بگیریم به حقوق همدیگر احترام بگذاریم ... :evil:

hojjat_sekhavati
دوشنبه 26 آبان 1382, 01:19 صبح
سایانا یه چیز میگم حالا شاید زیاد ربط نداشته باشه به اینجا.
یادمه تو فروم قبلی برنامه نویس دات کام یه تاپیک زده بودید (موقع عید امسال بود فکر کنم) و گفته بودید یه نفر مزاحم دوستتون میشه و میخواید آی پی‌ش رو گیر بیارید. بعد اینپرایز گفتن که چون همه از سرویسهای وب میل استفاده میکنن نمیشه و آی پی سرور میل رو میشه گیر آورد و باید فقط باهاش چت کنید و از این طریق آی پی‌ش رو بدست بیارید

من چند ماه پیش یه چیز تو یاهو کشف کردم به حساب خودم و اون اینکه آی پی شخص فرستنده میل توی هدر ایمیلهایی که با یاهو دریافت میکنید هست. به صورت پیش فرض فقط سه تا خط از هدر میل نشون داده میشه اما اگه توی قسمت آپشن ها برید یه جا داره که میتونید تنظیم کنید چه مقدار از هدر میل نشون داده بشه و به راحتی میتونید آی پی اصلی فرستنده میل رو پیدا کنید.

اون موقع که این امکان یاهو رو فهمیدم اون سوال شما یادم اومد و فکر کردم الان بهترین موقعیته که بگم.

sayana
دوشنبه 26 آبان 1382, 01:43 صبح
ممنون . خدا را شکر بالاخره یکی یادش اومد دست ما رو از تو پوست گردو دربیاره :oops: درسته خیلی وقته از اون ماجرا گذشته ولی نکته جالب و به درد بخوری بود . باز هم ممنون :oops: البته در مورد اتفاق اخیر ظاهرا مشکل پیچیده تر از این حرفاس . اول خواستم فقط پسوردمو عوض کنم . اما حساب کردم دیدم وقتی کسی همچون پسوردی رو به دست آورده به دست آوردن پسورد جدید هم براش سخت نیست و به علاوه این ID الان پخش شده و ... خلاصه به دردسرش نمی ارزه . متاسفانه همون طوری که گفتم نمیتونم دیگه ID جدید رو اینجا به نمایش بذارم ( یادمه قبلا بعضی از دوستان این نکته رو گوشزد کرده بودن و من متاسفانه پشت گوش انداخته بودم :oops: ) به هر حال دوستانی که قصد مکاتبه دارن میتونن با at_visual@yahoo.com تماس بگیرن . البته من با یه ایمیل دیگه جوابشون رو میدم . و یا اینکه در همین سایت پیام بفرستن و باز هم میگم هیچ نامه ای از آدرس at_visual@yahoo.com یا پیامی از ID : at_visual از تاریخ 25/8/82 از طرف من نیست . البته به جز نامه یا پیامی که در تاریخ 25/8/82 به بعضی از دوستان که آدرسشون رو داشتم دادم و ID جدید رو بهشون گفتم . همین و لاغیر .

ehsan-ets
دوشنبه 26 آبان 1382, 20:17 عصر
دیگه پست دستمون رو داغ می کنیم ایمیلی به این آدرس بفرستیم :wink:

houshmand
دوشنبه 26 آبان 1382, 22:18 عصر
دیگه پست دستمون رو داغ می کنیم ایمیلی به این آدرس بفرستیم
"پست" یا "پشت" ؟ :?: :mrgreen: :?:

ehsan-ets
سه شنبه 27 آبان 1382, 13:46 عصر
دیگه پست دستمون رو داغ می کنیم ایمیلی به این آدرس بفرستیم
"پست" یا "پشت" ؟ :?: :mrgreen: :?:جفتش دوتاست :wink: