PDA

View Full Version : SQL error

mtahmasebi
دوشنبه 05 تیر 1391, 22:05 عصر
دوستان عزیز این error که تصویر و متنشو فرستادم به خاطر چیه؟

من چند روزی هست که اپلیکیشن نوشته شدمو روی سرور گذاشتم و داشت کار خودشو کاملا درست انجام می داد که یکباره به این error خورد و متوقف شد.

Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached.

الان هم هر بار که برنامه رو اجرا میکنم بلافاصله این error رو میده. دلیل احتمالی یا قطعی این چی میتونه باشه؟:متفکر:

ممنون!:لبخندساده:

baktash.n81@gmail.com
سه شنبه 06 تیر 1391, 07:39 صبح
سرویس SQL رو Restart کردین ؟؟

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:00 صبح
سلام
در Management Studio روی خود سرور Right-Click کرده و به Properties رفته و در قسمت Connections ببینید تعداد Max Connection های شما چقدره؟

mtahmasebi
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:39 صبح
سرویس SQL رو Restart کردین ؟؟

restart
نه! چطور مگه؟

mtahmasebi
سه شنبه 06 تیر 1391, 09:46 صبح
سلام
در Management Studio روی خود سرور Right-Click کرده و به Properties رفته و در قسمت Connections ببینید تعداد Max Connection های شما چقدره؟

آقا من نگاه کردم
maximum number of connections مساوی صفر بود
(یعنی unlimited)
اما remote query timeout مساوی 600 بود.
البته با صفر کردن (نامحدود کردن ) بازهم error داد

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 06 تیر 1391, 11:12 صبح
اولا سعی کنید Time out رو زمانشو بیشتر کنید. بعد به جای Dispose کردن SQL Connection باید اونو Close کنید تا این مشکل رفع بشه.
این مشکل از اینجا نشات میگیره که Connection شما باز هست و میخواهید دوباره اونو باز کنید.
برای توضیح کاملتر اینجا (http://blogs.msdn.com/b/spike/archive/2008/08/25/timeout-expired-the-timeout-period-elapsed-prior-to-obtaining-a-connection-from-the-pool.aspx) رو ببینید.

fatameh2000
سه شنبه 06 تیر 1391, 14:26 عصر
سلام
manage stadio رو از کجا باید بیارم؟