PDA

View Full Version : درمورد درست کردن فرم به صورت دینامیک

moheb1
سه شنبه 06 تیر 1391, 17:51 عصر
سلام
میخوام یه فرم دینامیک طراحی کنم یعنی می خوام با انتخاب یک گزینه به صورت دینامیک توسط php یه فرم برای ورود کالا ساخته بشه ودر صفخه مرورگر نمایش داده بشه البته درست کردن فرم توسط php رو بلدم اما نمی دونم که چه جوری به اسکریپت php اعلام کنم که کدوم فرم باید ساخته بشه؟
اگر کسی در این مورد من رو راهنمایی کنه ممنون میشم.

ravand
چهارشنبه 07 تیر 1391, 08:23 صبح
اگه میخوای قسمت html فرم رو بسازی. فکر میکنم استفاده از جاوا اسکریپت و جی کوئری بهتر باشه.

امید امرایی
چهارشنبه 07 تیر 1391, 16:21 عصر
سوالتون خیلی کلیه دوست عزیز،
واقعا فروم جای پرسیدن و مطرح کردن چنین موضوعاتی نیست

moheb1
چهارشنبه 07 تیر 1391, 22:19 عصر
موقع درج سئوال این احساس بهم دست داده بود که ممکنه کمی سئوالم مبهم باشه ولی گفتم شاید در حین سئوال وجواب این ابهام رفع بشه.
در واقع مشکل من تو کل درست کردن فرم به وسیله php نیست مشکلم فقط تو این قسمته که چه جور به اسکریپت php بفهمونم که رو کدوم قسمت از منو کلیک شده ، یعنی کاربر چه آیتمی رو انتخاب کرده تا طبق اون فرم مربوطه برای وارد کردن اطلاعات مربوطه رو ایجاد کنه ،
اگر بازم سئوالم مبهمه معذرت میخوام.

lady64
پنج شنبه 08 تیر 1391, 12:25 عصر
شما میخواید روی یک منو کلیک کنید و فرم وارد کردن اطلاعات برای کاربر باز بشه ؟ شما تو سوالتون فرمودید ایجاد بشه . منظورتون از ایجاد شدن همون باز شدن فرم اطلاعات هست؟ چون روال اینه که قبلا ایجاد کنید و بعدا فراخوانی.
یا منظورتون انتخاب یک آیتم از لیست باکس هست که بر طبق آیتم انتخاب شده فرم مربوطه باز بشه ؟

moheb1
شنبه 10 تیر 1391, 10:30 صبح
منظورم از استفاده کلمه "ایجاد" بشه اینه که توسط اسکریپت php ایجاد بشه ! قصد من اینه که اطلاعات این فرم رو به اسکریپتی که برای ساخت فرم ایجاد شده بفرستم واسکریپت مربوطه فرم مربوطه (با توجه به نوع کالایی که قراره در پایگاه داده ی سایت وارد بشه) رو ایجاد بکنه .یعنی دوست ندارم که برای هر کالا یک صفحه جدای استاتیک درست کنم (وبا فریم در داخل صفحه ورود کالا قرار بدم) یا اینکه دوست ندارم که صفحات جداگانه استاتیک(html) برای هر کالا درست کنم ودر هاستم بار گذاری کنم بلکه دوست دارم با یه دونه اسکریپت php برای در خواست مربوط به وارد کردن هر کالا در دیتابیس فرم مربوطه به صورت دینامیک ساخته بشه و در صفحه (به طور مثال :insert_tools.php) نشان داده بشه!
شرمنده ام اگر توضیحم طولانی شد.