PDA

View Full Version : چگونه به باکس نرم افزار دسترسی داشته باشم ؟

aradrobo
یک شنبه 11 تیر 1391, 19:31 عصر
سلام دوستان
یه سوال داشتم ، ممنون میشم جواب بدید :
فرض کنید ما یه پروژه جدید باز کردیم که یه تکست باکس و یه دکمه داریم حالا میخوام با زدن دکمه هرچی تو تکست باکس نوشتیم مثلا در تکست باکس پنجره چت یاهو مسنجر کپی بشه
عکس پنجره :

ممنون میشم راهنماییم کنید

یا علی (ع)

veniz2008
یک شنبه 11 تیر 1391, 20:35 عصر
سلام،یا سوال شما خیلی ساده است یا خیلی حرفه ای!!!،خوب میخواید مقدار دو تا تکست باکس رو داخل هم بریزید دیگه!!!،اینکه خیلی ساده است،اگر منظورت چیز دیگه ای هست بیشتر توضیح بده تا دوستان راهنمایی کنن.

aradrobo
سه شنبه 13 تیر 1391, 09:05 صبح
منظورم اینکه من توی تکس باکس نرم افزارم می نویسم سلام . وقتی اینتر زدم ، داخل قسمت چت یاهو مسنجر هم که یک کارد داره واسه ارسال پیام ، اونجا پیغام سلام نوشته بشه و اینتر زده بشه .

amirxbest
سه شنبه 13 تیر 1391, 09:20 صبح
میتونی با استفاده از هندل و کلاس مقدار ها رو بین برنامه های مختلف جا بجا کنی راحت هست.فقط یه کم کدنویسی داره تو نت سرچ کن کلی مطلب گیرت میاد.
در باره تابع sendmessage سرچ کن مطلب به کلی برات جا می افته...
موفق باشید.

aradrobo
یک شنبه 25 تیر 1391, 13:25 عصر
میتونی با استفاده از هندل و کلاس مقدار ها رو بین برنامه های مختلف جا بجا کنی راحت هست.فقط یه کم کدنویسی داره تو نت سرچ کن کلی مطلب گیرت میاد.
در باره تابع sendmessage سرچ کن مطلب به کلی برات جا می افته...
موفق باشید.

سلام . سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . چه کنم ؟

fjm11100
یک شنبه 25 تیر 1391, 13:59 عصر
شما باید هندل پنجره و اون کنترل پروسس دیگه که اینجا یاهو است را بدست بیاری بعد هم مثل کنترل توی فرم خودت مقدار بدی. یک ابزاری هست به نام managedwinapi که کارت را راحت میکنه. نگاهی بهش بنداز. اگر اینو نخواهی باید بری سراغ توابع User32 از Api ویندوز و خودت مستقیم با اونا کار کنی.

میلاد رئیسی
یک شنبه 25 تیر 1391, 18:05 عصر
سلام . برای این که به نرم افزار یاهو مسنجر دسترسی داشته باشیم و بتوانیم درون تکست باکس آن از طریق برنامه خودمان مطلبی بنویسیم باید از کد های زیر استفاده کنیم .

1. فرستادن به هر آی دی ....
System.Diagnostics.Process.Start("ymsgr:sendim?" +آی دی مورد نظر + "&m=" + پی ام شما);

2. فرستادن به یک نفر ار ادد لیست ....
System.Diagnostics.Process.Start("ymsgr:im?msg=" +پی ام شما);

aradrobo
چهارشنبه 28 تیر 1391, 08:25 صبح
سلام . برای این که به نرم افزار یاهو مسنجر دسترسی داشته باشیم و بتوانیم درون تکست باکس آن از طریق برنامه خودمان مطلبی بنویسیم باید از کد های زیر استفاده کنیم .

1. فرستادن به هر آی دی ....
System.Diagnostics.Process.Start("ymsgr:sendim?" +آی دی مورد نظر + "&m=" + پی ام شما);

2. فرستادن به یک نفر ار ادد لیست ....
System.Diagnostics.Process.Start("ymsgr:im?msg=" +پی ام شما);

دقیقاً من همین برنامه رو می خواستم ، فقط چندتا سوال داشتم چون نرم افزاری که من می خواهم بسازم برای یاهو نیستش ، سوالم اینه که شما از کجا فهمیدین که تکست باکس پنجره چت ymsgr:sendim? می باشد ؟
من از کجا باید بفهمم که تکس باکس های دیگر چه هستند ؟

میلاد رئیسی
چهارشنبه 28 تیر 1391, 14:40 عصر
سلام . ببینید یاهو مستجر یه قسمت داره(Ymsgr_tray) که برنامه رو توی سیستم ترای اجرا می کنه . این قسمت از برنامه یک متد برای این که پیغام هایی که خود شرکت یاهو معرفی کرده رو دریافت کنه و دستورات رو اجرا کنه .
حالا شما برای این که همچین برنامه ای بنویسید باید یه هسته برای برنامه بنویسید که این هسته رو یا مثل یاهو مسنجر به با استارت آپ اجرا کنید و یا این که به صورت ویندوز سرویس بنویسید که مورد دوم حرفه ای تر و کامل تر هستش ، حالا میتونید یه متد برای دریافت دستور برای برنامه خودتون تعریف کنید .

raeisi_milad@yahoo.com مشاوره رایگان برنامه نویسی در همه زمینه ها

aradrobo
چهارشنبه 28 تیر 1391, 18:33 عصر
من پاسخ دومی که برام ارسال کردین رو نفهمیدم . الان من می خواهم دقیقا همین برنامه یاهو که برام فرستادین واسه برنامه موزیلا فایر فاکس اجرا بشه ، یعنی متنی که می نویسم بره به قسمت جایی که آدرس سایت وارد می کنیم و در آنجا نمایش داده بشود . آیا امکان پذیر هست ؟

سوال دوم . چگونه می توانم آی پی اتصال به اینترنت را تغییر بدهم ؟

alnajon
شنبه 31 تیر 1391, 18:33 عصر
ببخشید . حالا که ما این کار ها رو کردیم . کدی نیست که بعد این بیاد روی دکمه سند هم کلیک کنه ؟
یعنی متن رو واردو خودش ارسال کنه ؟

aradrobo
چهارشنبه 24 آبان 1391, 20:05 عصر
ببخشید . حالا که ما این کار ها رو کردیم . کدی نیست که بعد این بیاد روی دکمه سند هم کلیک کنه ؟
یعنی متن رو واردو خودش ارسال کنه ؟

کسی نیست به سوال این پسره جواب بده ؟ بگید بهش دیگه

aradrobo
پنج شنبه 09 آذر 1391, 22:24 عصر
واقعاً یعنی کسی نمودونه چطور میشه روی باکسی که قابلیت وارد کردن متن رو داره ، بدون اینکه فوکوس روش باشه متنی رو به اون باکس انتقال داد ؟

توجه : این باکس واسه یک نرم افزار دیگر است .